Czy to Nerwica czy coś innego prosze o odp

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Michał AOOO 18 lis 2013, 21:19
Witam mam na imię Michał od 2 miesięcy Walczę z Nerwicą a zaczęło się to tak . Pewnego dnia Wruciłęm ze szkoły ziadłem zapaliłem Papierosa i po 10 minutach serce zaczeło mi bic jak głupie to ja szybko zrobiłem sobie Zimny prysznic pomogło gdy kładłem się spać poczułem kłucie w brzuchu leżałem tak prawie 2 Tygodnie zrobiłem sobie USG jamy brzusznej i nic nawed szkończłem palić teraz dziwnie sie czuje mam Dziwne Obiawy takie jak Nie Realny świat Ucisk w głowie sucho w ustach brakuje mi powietrza poce sie i i boje sie o swoje Życie jestem młody mam 19 lat nie powiem byłem kiedyś na Imprezie i kumpel dał mi zapalić jakiegoś Jointa Nigdy nie paliłem Marihuany i tym podobnych po 10 minutach zrobiło mi się słabo sucho w ustach szybkie bicie serca jak wstałem to zrobiło mi sie czarno przed oczami na 2 dzień myślałem ze pujde i go pobije ale poczytałem na internecie i dowiedziłem sie ze to dopalacze podkreślam nigdy nie paliłem togo główna teraz chodzę po lekarzach opuściłem się w Nauce trace przyjaciuł i Dziwnie sie czuje taki nie Obecny świat Nie Realny dodam ze mam Uciski w głowie > nie mam jeszcze zdiagnozowane ze to nerwica sam tak sądze ile można biegać po specjalistach lekarzach no Ile proszę mi Doradzić

przez para 22 lis 2013, 13:00
Rozumiem, że to wszystko jest dla ciebie straszne i mysle, ze potrzebujesz lekarza psychiatry na poczatek...

przez Saraid 22 lis 2013, 13:39
Michał AOOO, Mówisz lekarzom dokładnie to co nam tutaj napisałeś?czy tylko o swoich objawach?
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dana-sol 22 lis 2013, 23:46
Witaj, jeżeli chodzi o suchość w ustach i inne objawy, które opisujesz może to być nerwica- ja mam to samo od dłuższego czasu, na dodatek ciągłe drętwienie języka i wrażenie jakbym poparzyła usta, ale do rzeczy- musisz powiedzieć lekarzowi o tym, że coś paliłeś i nie wiesz co, mogłeś się zatruć jakąś chemią i organizm głupieje. Uczucie ucisku w głowie skonsultuj z laryngologiem, być może to zatoki- często nie bolą. No i oczywiście szczera rozmowa z psychologiem, sam nie dasz rady, a jeżeli będziesz próbował diagnozy na własną rękę to będzie jeszcze gorzej- wiem coś o tym.

Pozdrawiam

Sortuj wg