prosze dodajcie mi siły:(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez wyczerpana80 17 lis 2013, 11:42
witam ponownie...jestem dzisiaj po nieprzespanej nocy ponieważ mojego syna złapała jakiś wirus...i od chwili jego złego samopoczucia mnie również ścieło z nóg....Boże przecież to tylko wirus a Ja tak bardzo sie wszystkiego boje i mam tysiące czarnych myśli ...myśli o najgorszym....w tej chwili czuje sie okropnie...jest to jeden z takich dni kiedy poprostu nie mam siły walczyć tym świnstwem....Brałam tabletki było ok ...odstawiam ciach czuje stres lęk który mnie paraliżuje :( ....wziełam Hydroxizinum 20 mg na noc ale w nocy wziełam jeszcze 10mg żeby sie uspokoić....przetrwałam noc...strasznie mi ciężko...już nie wiem co robić jak sobie pomóc.... :cry:

przez miniu89 17 lis 2013, 12:26
wyczerpana80 napisał(a):witam ponownie...jestem dzisiaj po nieprzespanej nocy ponieważ mojego syna złapała jakiś wirus... :cry:

A jaki to jest wirus? Przeziębienie? Grypa? Rozumiem Twoje obawy i silny lęk, myśli... Jednak spójrz na to z tej strony, że wiele dzieci choruje. Taka jest teraz pogoda, okropne zmiany temperatury. Aby ugasić swoje silne nieludzkie obawy pójdź do lekarza i upewnij się, że wszystko jest w porządku aby samej się uspokoić :smile: To Ci jest teraz potrzebne. Myśli mogą się pojawiać, nawet całymi czarnymi scenariuszami ale ważne jest to abyś faktycznie poznała obecny stan zdrowia swojego dziecka.

wyczerpana80 napisał(a):jest to jeden z takich dni kiedy poprostu nie mam siły walczyć tym świnstwem....

Nie dziwię Ci się, bo przejmujesz się swoim dzieckiem ale postaraj się uspokoić jakoś i zaakceptować obecną chwilę, bo musisz mieć siłę dla swojego dziecka. Ono Cie bardzo potrzebuje. Hydroxyzyna Ci pomogła? Czy chociaż troszkę spałaś. Sam zajmuję się dzieckiem i muszę mieć sily przy swojej chorobie więc wiem jakie to trudne. Jestem stale na róznych lekach w tym p-padaczkowych bo mam dodatkowo padaczkę. Pociesz się tym, że nie jesteś sama z tym problemem. Musimy walczyć o siebie dla kogoś, kto jest dla Nas ważny. Czego Ci naprawdę szczerze życzę :smile:
Pozdrawiam :D

przez freda 17 lis 2013, 12:35
wyczerpana80, kochana mam to samo jak dziecko mi zachoruje.niby wiem,że to przejdzie,że dziecku nic nie grozi a mnie i tak telepie.trzymaj się kochana.odpocznij sobie razem z dzieciaczkiem,nie rób nic czego nie musisz,poczytaj mu bajki-mi to pomaga,nie jesteś z tym sama :mrgreen:
A już myślałam,że ją pokonałam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg