Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez biankaaa 13 lis 2013, 14:13
Hej :smile: , jestem tu nowa , mam 18 lat i dołączyłam na forum bo mam problemy emocjonalne, i potrzebuję wsparcia , łatwiej jest żyć wiedząc ,że nie jest się z problemem samemu.

Hej

przez Candy14 13 lis 2013, 20:47
biankaaa, witaj :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Hej

przez PJT 13 lis 2013, 20:49
biankaaa, hej skad jestes ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej

przez amelia83 13 lis 2013, 20:54
biankaaa, hej, rozgosc się to naprawde fajne miejsce ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Hej

przez miniu89 13 lis 2013, 20:59
Witaj :D

Masz rację biankaaa. Jeżeli odczuwasz bliskość drugiej osoby która ma podobnie, to wówczas nawiązuje się wspaniała więź i łatwiej jest pokonywać pewne problemy. Fajnie że jesteś z Nami :smile:

Hej

przez Josie_86 13 lis 2013, 21:17
Cześć Bianka :)
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Hej

przez monk.2000 13 lis 2013, 21:25
biankaaa, wsparcie jest. Ale to działa w dwie strony, bo to forum to taki ześwirowany świat i można stracić kontakt z normalnością i dawać sobie taryfę ulgową.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Hej

przez biankaaa 13 lis 2013, 21:52
PJT narazie mieszkam w nieduzym miasteczku na dolnym slasku ale moje rodzinne miasto to Wrocław :smile:

Hej

przez rafzap 14 lis 2013, 10:08
oo dolnoślązaczka :)
evil boy 4 life

Hej

przez Josie_86 14 lis 2013, 11:05
Dlaczego wyniosłaś się z Wrocławia? To jedno z najładniejszych miast w Polsce!

Hej

przez biankaaa 14 lis 2013, 11:53
do wyprowadzki z Wroclawia zmusily mnie sprawy rodzinne a dokladniej to: w 2010 zmarli moi rodzice przez rok mieszkalam z dziadkiem ale sprawialam problemy wychowawcze sad chcial mnie umiescic w placowce wychowawczej ale wtedy bebcia z poza Wroclawia zlozyla wniosek o prawo do opieki nademna i sad sie na to zgodzil.mieszkam tu od czerwca 2011r chwilami jest mi dobrze ale od zawsze mialam problemy w nauce(lenistwo) przez pódstawowke i gimnazjum jakos przebrnelam teraz jestem w szkole dla doroslych i dalej nie moge sie zmotywowac (nienawidze siebie za to) jak nie zalicze semestru to odetna mi rente rodzinna i babcia bedzie wsciekla.mam w planach wyprowadzke nie mowiac jej o tym ze nie zaliczylam. Chce wrocic do Wroclawia dziadek nie zechce mnie przyjac jak szkole zawale ,nie wiem dokad pujde bo to bedzie srodek stycznia na dworze zimno,moze jakis przytulek ale wiem jedno nie zmotywuje sie do nauki bo nie potrafie :( nikt tego nie zrozumie,wiem ze to wszystko co mowie jest glupie ale nawet mam mysli,ze najlepiej bylo by umrzec.Marze o rodzinie i dziecku ale kto zechce taka leniwa idiotke?! nie wiem juz co mam robic czuje sie troche jak w klatce bez wyjscia.Przepraszam za tego dlugiego posta ale musialam to z siebie wyrzucic.
Ostatnio edytowano 14 lis 2013, 23:09 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel

Hej

przez rafzap 14 lis 2013, 12:05
Na pocieszenie powiem Ci, że też sprawiałem ogromne problemy wychowawcze i minęło duuużo czasu zanim się w miarę ogarnąłem i dojrzałem. Zawaliłem przez to szkołę, i teraz robię liceum dla dorosłych aby kontynuować edukację we Wrocławiu.
Życzę wytrwałości.
evil boy 4 life

Hej

przez biankaaa 14 lis 2013, 12:09
oj chyba cos sie stalo dziwnego z tym moim postem :shock: moze to przez to ze pisze ze smartfona i cos wcisnelam ?

Hej

przez Josie_86 14 lis 2013, 22:57
Bianka , współczuję bardzo śmierci rodziców i całego tego zamieszania z przeprowadzkami, nie dziwię się, że jest Ci źle.. Ale może udałoby Ci się postarać na tyle, żeby zaliczyć ten semestr? Nawet z najniższymi ocenami, byle był zaliczony.. Renta z pewnością jest przydatną (chyba, że pracujesz?), no i babcia nie będzie miała do Ciebie pretensji. Pomyśl o tym, na minimum może będziesz potrafiła sie zdobyć?
Zreszta wiesz chyba sama, że Twój 'plan' powrotu do Wrocławia, bez ukończonej edukacji, bez środków do życia i miejsca do zamieszkania, jest nierealny?..

Sortuj wg