Witajcie! Jestem z Wrocławia.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez onawnecieplecie 13 lis 2013, 00:49
Postanowiłam zacząć udzielać się na forum, bo w swoim najbliższym otoczeniu nie mogę znaleźć osób, które tak bardzo zrozumiałyby problemy z którymi walczę. Mam 26 lat, mieszkam we Wrocławiu. Czuję się potwornie samotna.

Od kilku miesięcy próbuję ogarnąć swoją depresję spowodowaną przedłużającym się stresem (brak pracy, egoistyczny chłopak, rodzice daleko, itp itd.). Mam małą rodzinę, która ogranicza się tylko do dwóch osób, no i mój partner. Dodatkowo przyjaciele... ale wiadomo, jak jest.

Czy jest tu ktoś z Wrocławia kto ma podobne problemy? Ściskam serdecznie.

przez khaleesi 13 lis 2013, 00:53
onawnecieplecie, witaj na forum
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez onawnecieplecie 13 lis 2013, 00:58
Cześć!

Jak są tu podobnie pogubieni (a zwłaszcza z Wro i okolic), to śmiało - piszmy. Może nam choć odrobinę ulży...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 13 lis 2013, 01:00
mi nie ulży ;) ale witaj
Reiben

przez onawnecieplecie 13 lis 2013, 01:05
Cześć Reiben,

fajnie, że reagujecie. Co u Ciebie? Skąd jesteś i z czym walczysz?

przez Reiben 13 lis 2013, 01:14
Stąd co Ty, walczę z chorobą autoimmunologiczną mózgu zwaną potocznie popierdeleniem... a poza nią z właścicielami srających na trawie psów, z katolami, ulotkarzami, z promieniowaniem słonecznym,... ;]
Reiben

przez onawnecieplecie 13 lis 2013, 01:20
O, brzmi ciekawie. Też jestem popierdolona. Fajnie, że jest nas więcej.

Bierzesz leki? (ale pytanie...) Ja łykam Valdoxan no i hydroksyzynę... delikatesy, ale trochę pomagają. Poza tym, ogrom pracy własnej, czasami brak sił. Zauważyłam, że pomaga mi wino, staram się ograniczać do kieliszka. Ech.

przez Reiben 13 lis 2013, 01:26
Brałem sertralinę 3 miesiące, wcześniej krótsze okresy na innych związkach, może coś w przyszłości, nie wiem co mi to nic nie pomaga.
Reiben

przez lolil 13 lis 2013, 21:47
Witaj :) Ja jestem z Wrocławia i choruję na chad, więc po części mamy podobne problemy.
Skoro od kilku miesięcy jesteś w podobym nastroju, czyli depresyjnym to nie próbowałaś pogadać z lekarzem o zmianie leków, skoro obecne nie skutkują?

przez monk.2000 13 lis 2013, 21:53
Cześć ludzie. Fajnie, że jesteście z Wrocławia. Ja już zmęczony jestem tym swoim miasteczkiem. Chociaż mam pewien patriotyzm lokalny, to bym się wyprowadził, choćby na jakiś czas.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez lolil 13 lis 2013, 22:07
Jeśli o mnie chodzi to pochodzę z innej miejscowości (a raczej też miasteczka), daleko od Wrocławia. Ale tutaj teraz studiuję i zamierzam zostać na dłużej. I żadnych "skrupułów" nie miałam gdy się wyprowadzałam :p Skoro z chęcią byś się przeprowadził gdzie indziej to co stoi na przeszkodzie :D ?

przez monk.2000 13 lis 2013, 22:14
Przywiązanie, "wirtualność" mojego życia, brak zaradności (to się da wyrobić), brak kasy. No i niechęć do zmian. To mogłaby być pochopna decyzja. Może za jakiś rok się wyprowadzę. Powiedz coś o Wrocławiu, ja tyle wiem, że jest tam redakcja gazety, którą prenumerowałem, nietypowy dworzec, charakterystyczne kamienice, znam parę budynków. Warto tam się przeprowadzić?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez lolil 13 lis 2013, 22:34
Myślę, że największa przeszkoda w tym co wymieniłeś to brak kasy, ale i to da się zmienić :)

Jak dla mnie bardzo warto się tu przeprowadzić. Wrocław jest bardzo pięknym miastem. Tak jak wymieniłeś jest dużo kamienic, zabytków, dworzec świeżo (tzn. ponad rok temu) wyremontowany. Mi osobiście najbardziej podoba się tutaj centrum, a dokładniej okolice Rynku, Katedry, mostów- nie mostów, parki są duże i też bardzo ładne i malownicze, tak jak różne ogrody, np. Botaniczny, Japoński (ale to w sezonie letnim). Jest Zoo, świetnie wyglądająca szczególnie jedna fontanna, gdzie są wyświetlane naprawde dobre pokazy. No i Wrocław z powodu Odry kojarzy mi się choć trochę z moim chyba najulubieńszym rejonem Polski, w którym byłam, czyli z Mazurami, można popływać kajakami itp. :)
Na początku jak tu przyjechałam to nie mogłam sie przyzwyczaić do tak dużej ilości ludzi, a głównie studentów oraz obcokrajowców. W moim rodzinnym mieście jak się zobaczyło obcokrajowca to było mega zdziwienie co on tu robi na takim zadupiu :D
Co do gazet to się nie wypowiem bo nie wiem :)

przez Kinofka 13 lis 2013, 22:51
Dobry wieczór Wszystkim, a ja sama nie wiem co ze mną kurde jest nie tak...........

Sortuj wg