Czeeść.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czeeść.

przez Purpendicular 11 lis 2013, 01:05
Cześć
Wypadałoby się przywitać, zatem dzień dobry wieczór wszystkim ;) W sumie to nawet miło się tu znaleźć, bo są tutaj ludzie z podobnymi problemami do moich i jest to jedyne miejsce w którym nie muszę ukrywać swoich problemów, a tak robię w codziennym życiu i raczej nikt się po mnie nie spodziewa jakiejkolwiek depresji lub nerwicy. Oprócz tego mogę o sobie powiedzieć, że mam dwadzieścia lat, gram na gitarze, lubię dobre kino, książki, malarstwo i jeszcze kilka innych rzeczy. Jeśli chodzi o dolegliwości, to podejrzewam u siebie mix nerwicy z depresją, którego, jak już wcześniej pisałem - raczej nie widać na zewnątrz, ale wewnątrz jest to dokuczliwe i ciężko się z tym funkcjonuje. Ale staram się zachowywać dystans i optymizm ;)

przy okazji, chętnie poznałbym osoby z podobnymi problemami (i najlepiej zainteresowaniami) obojętnie w jakim wieku i jakiej płci - najlepiej ze Śląska lub Krakowa.
Purpendicular

Czeeść.

przez Helix 13 lis 2013, 10:48
Czołem! To fajowo, że sobie grasz na gitarze, pewnie uspokaja ;) . Ukrywanie swoich problemów jest o tyle dobre, że nie robisz z siebie ofiary, ale jednak gdy odkryjesz karty, to możesz przekonać się, że jednak komuś zależy na tym, aby Ci było lepiej, więc i to ma swoje plusy :) . W końcu wszyscy mamy swoje lepsze i gorsze dni.

Pozdrawiam
"Ostrzegam, dziś jest jeszcze gorzej niż wczoraj."

Sortuj wg