Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Adela 07 lis 2013, 16:22
a ten symestical to escitalopram..ja brałam pod nazwą depralin dostałam stanu euforycznego ze stwierdziałm ze nie musze iść do pracy ani (jak byłam w związku) że facet mi nie potrzebny! Czułam euforię hihi ale taką już przesadną że jest tak zeje fajnie!

-- 07 lis 2013, 15:23 --

Tez brałam hoho apteke miałam w domu do niedawna :-). Ketrel 50 mg na noc

Witam

przez PJT 07 lis 2013, 16:25
no to ketrelu malutka daweczka, miewasz taka zmiennosc nastrojow ze raz dół a raz euforia ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Witam

przez Adela 07 lis 2013, 16:30
Tak ja właśnie reaguje już tan b.niskie dawki, może i dobrze, bo przy wyższych z sercem mam kłopoty (przy każdym leku). Nastrój mam raczej dół, dół, lęk, nerwy.., cóż mam też taką sytuację życiową, gdzie dobre słowa typu "będzie ok" nie pomogą ani nie rozwiążą problemu a żyć trzeba dalej jakoś... Najgorzej to się poddać ale trzeba wtedy mieć kogoś blisko siebie, aby ta osoba wiedziała Twoich problemach i w razie czego szybko udzieliła pomocy nawet przez telefon jaby coś złapało nie tak..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez zuza2882 07 lis 2013, 16:32
Adela napisał(a):Cześć mam podobnie jak Ty, przeszłam sporo leków ale fakt psychoterapia jest najważniejsza! Póki co nie stać mnie na nią priv a w przychodni jak byłam u babki to wyszłam z płaczem porażka a nie psycholog, także też trzeba dobrze trafić :-). Ja nie leczona psychoterapią nabawiłąm sie agorafobii już :-(. Najlepiej z leków pomogła mi kwetiapina, ale to mnie bo nerwica lękowa zaszła już za daleko :-(, niestety musiałam z niej zrezygnować bo cierpię też na bulimię. Został mi fluoksetyna ale ona na żarcie tylko mi pomaga aby jeść rozsądnie. Dawaj znać, chętnie pogadam z kimś podobnym do mnie :-))) pozdrawiam

U mnie to dopiero początek leczenia, chociaż jak sobie teraz myślę to już od dawna miałam niepokojące oznaki. Więc trochę drogi jeszcze przede mną.
Jak tylko będę na forum to się odezwę :)
Pozdrawiam
Z.

Witam

przez Adela 07 lis 2013, 16:33
ok, fajnie napisz jak lek Ci służy, bo warto walczyć! Trzymaj się, pozdrawiam ciepło

-- 07 lis 2013, 15:35 --

ja niestety w tej sytuacji bez terapii :-( próbuję póki co sama sobie pomóc..hmm, powinniśmy tu stworzyć może jakis wątek co kto radzi?....Do przemyślenia dla wszystkich

Witam

przez PJT 07 lis 2013, 16:41
niepokojaca jest ta euforia po leku, albo w jego dzialanie tak uwierzylas, albo dostalas czegos w stylu manii
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Witam

przez Adela 07 lis 2013, 18:25
niestety albo stety ale zawsze jestem sceptycznie nastawiona do nowego leku. A tu jeszcze po 2h od wzięcia poczułam ssanie w przednim płacie czołowym i taaki power tylko ten ból i takie wszystkie problemy oddalone - tylko 2 dni na 0,5mg depralinu ale to ze względu że jestem bardzo wrażliwa na leki i reaguję już na niskie dawki. W szpitalu powiedzieli że to było pewnie na rozpoczęciu leku - za duży wyrzut. Mania bardziej pewnie :-)

Sortuj wg