Wita Marcin

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Wita Marcin

przez maih 22 paź 2013, 12:29
Witam wszystkich użytkowników forum.
Kiedyś trochę czytałem forum teraz powracam ale już jako użytkownik szukający wsparcia i otuchy.
Od jakiś 12 lat zmagam się z nerwicą. Zawsze byłem jakiś taki nadwrażliwy. Jak coś się ważnego miało dziać to miałem rewolucje żołądkowe, jak patrzyło na mnie pół szkoły na jakimś apelu to cały się trząsłem i pociłem. Potem były napady duszności złe samopoczucie kołatanie serca. Na początku myślałem ,że jestem po prostu chory i chodziłem po lekarzach. Ale po kolejnych lekach, usg i ekg kiedy zawsze wszystko wypadało dobrze, robiłem się bezradny. Zaczęło to przeszkadzać mi w życiu. Choć jakoś nigdy nie pozwoliłem żeby to coś mnie zdominowało. Potem była mądra Pani doktor która trochę mnie pokierowała i trafiłem do dobrego psychiatry. On zdiagnozował u mnie nerwicę lękowa. Zaczęło się przyjmowanie leków. Pomogło. Niestety na jakiś czas. Dziś znów jestem po kolejnej wizycie u lekarza. Po kolejnym napadzie bólu w klatce, biegunce i totalnej panice. Niby wiem co się dzieje niby wiem jak sobie pomóc. Ale nie a może ten raz to naprawdę coś poważnego.

Kolejna obietnica będę silny będę z tym walczył. Witam mam na imię Marcin 40 lat żonę piękny dom, dobrą pracę i niechcianą przyjaciółkę nerwicę.

Wita Marcin

przez PJT 22 paź 2013, 12:58
wita Paweł, miłego forumowania
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Wita Marcin

przez Konissa 22 paź 2013, 16:55
Witamy na forum :) również jestem nowy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wita Marcin

przez Maciaak 22 paź 2013, 21:02
Witam na forum, jak kolega wyżej również jestem nowy. : )

Wita Marcin

przez PJT 22 paź 2013, 21:03
witam was obu
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg