Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez Piotras1982 15 paź 2013, 15:02
Witam serdecznie, mam na imię Piotr i mam 30 lat, mieszkam w Poznaniu. Nerwica zniszczyła mi życie, zabrała radość i chęć życia. Coraz bardziej oddalam się od ludzi, mam urojenia że ludzie knują za moimi plecami przeciwko mnie i obgadują. W dzieciństwie byłem gnębiony przez rówieśników i nie mam w ogóle poczucia własnej wartości. Dziewczyna którą kocham zostawiła mnie w zeszłym roku, fakt było w tym więcej mojej winy, ale chciałem to naprawić, niestety nie ma już powrotu. Ostatnio nie mam w ogóle apetytu, mam nadzieję że na tym forum znajdzie się kilka miłych osób które doradzą mi co robić żeby wyjść z tej czarnej dziury. Pozdrawiam.

Witam serdecznie

przez *Ai* 15 paź 2013, 16:26
Cześć. Co zrobiłeś dziewczynie?
*Ai*

Witam serdecznie

przez alutka1334 15 paź 2013, 18:07
Witaj. Byłeś już ze swoim problemem u psychologa?
alutka1334

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam serdecznie

przez freda 15 paź 2013, 18:24
witaj,byłeś u lekarza,leczysz się,?bo jak to mój lekarz twierdzi nerwice łatwo się leczy,więc powodzenia
A już myślałam,że ją pokonałam...

Witam serdecznie

przez Wrona123 15 paź 2013, 20:02
Hej. Są tu mili ludzie, więc o to nie musisz się martwić. Sama jestem od niedawna, a coraz bardziej mi się podoba. Głowa do góry! : )

Witam serdecznie

przez Josie_86 15 paź 2013, 22:38
Freda Nerwicę łatwo się leczy?? To miało być ironiczne, tak?..
Piotras1982 Na pewno znajdą się miłe osoby, ja już tu takie spotkałam, a jestem tu niecały miesiąc - to był dobry ruch, żeby tu się zarejstrować:) Nie byłeś jeszcze u psychologa ani psychiatry? Radzę wybrać się czym prędzej, a rady z forum to swoją drogą ;) Trzymaj się:*
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Witam serdecznie

przez freda 17 paź 2013, 11:07
josie_86 nie to nie ironia,mój lekarz tak twierdzi i jego kuracje zawsze mi pomagają.co innego depresja.mam nerwicę od dziecka,leczę się od 10 lat i jest dobrze.co prawda wraca co jakiś czas,ale tak to już jest.wystarczy dobry lekarz i odpowiednie leki.

Witam serdecznie

przez Josie_86 17 paź 2013, 11:48
U mnie wiecznie wraca albo wiecznie trwa:( Zazdroszczę, że Tobie tak dobrze idzie leczenie, to naprawdę super
A lekarza mam naprawdę fajnego

Witam serdecznie

przez freda 17 paź 2013, 12:20
Josie_86nauczyłam się z nią żyć,bo co zrobić.wraca jak bumerang.wokół mnie wszyscy wiedzą,że choruję,że mam wizyty u psychiatry.wchodzę do teściowej i od progu krzyczę:o koova,ale mnie dziś dusi,takie mam podejście i dobrze jest,leczę się i to pomaga,urodziłam dwójkę dzieci w czasie choroby,więc naprawdę dobrze jest :great:

Witam serdecznie

przez tahela 17 paź 2013, 13:11
hej witaj na forumie,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witam serdecznie

przez Marta Żurowska 17 paź 2013, 14:15
witamy:)
Psycholog

Witam serdecznie

przez Josie_86 17 paź 2013, 17:52
Freda wow, świetnie sobie radzisz z chorobą! I masz dwójkę dzieci! To może jakaś szansa dla mnie, że jednak się zdecyduję w końcu na ciążę.. A powiedz, nie brałas leków kiedy starałaś sie o dziecko i w trakcie ciąży? Bo ja biorę leki non-stop, a przy nich nie można zaciążyć..

Witam serdecznie

przez freda 18 paź 2013, 10:33
Josie_86 czasem brałam,czasem nie brałam,seroxat.byłam pod opieką wspaniałych lekarzy-psychiatry i ginekologa.udało się,dzieci zdrowe.mam nadzieję,że nerwicy nie odziedziczą po mnie.i nie jest tak,że nie można brać leków.ja nie miałam wyjścia.wiesz najgorzej to słuchać osób ktore nie mają dzieci i się wymądrzają,że leki szkodzą itp,najczęściej są to mężczyżni.nie miałam wyjścia i poszło dobrze :yeah:

Witam serdecznie

przez Piotras1982 20 paź 2013, 13:44
Tak , oczywiście, ale podejrzewam że ten mój psycholog nie nadaje się do niczego innego niż do zapisywania tabletek. Brałem nexpram ale odstawiłem, nie dałem rady tak źle się czułem. 9 lat temu brałem coaxil, i on nawet dawał pozytywnego kopa. Chyba wrócę do tego leku, mimo iż wieczorami byłem nadto pobudzony i miałem kłopoty z zaśnięciem. Moja dziewczyna nie wytrzymywała mojej choroby, ona nadal mnie kocha, ale nie może ze mną wytrzymać. Ciężko mi bez niej żyć, przy niej byłem naprawdę szczęśliwy...Obecnie przeżywam bardzo trudne chwile z racji tego że moja własna rodzina potraktowała mnie jak śmiecia, mam chorą psychicznie matkę, która od czasu do czasu robi z mojego życia piekło, wszyscy jej wierzą że jestem potworem w sytuacji kiedy to ona wręcz się nade mną znęca, odmawiają mi pomocy kiedy jej potrzebuje, z racji kłopotów zdrowotnych, ojciec traktuje mnie jak psychola i nie bierze poważnie mojej nerwicy i depresji, dla niego to jakaś abstrakcja. W sumie to mam ich już w dupie, niech spierdalają, skoro się ode mnie odwrócili, choć nie ukrywam że to był dla mnie okropny cios i nadal mnie to bardzo boli. Miało być dobrze, jest coraz gorzej, gdybym nie bał się śmierci, już by mnie tu nie było, zakończyłbym to cierpienie.

Sortuj wg