Serdecznie witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Serdecznie witam wszystkich!

przez Villeman 15 lis 2006, 18:23
Witajcie!
Zaglądam na forum od dwóch miesięcy ale dopiero teraz postanowiłem się zapisać. Czytam te forum gdyż wierzę, że mi pomaga!

Zapewne nerwicę miałem już dawono ale teraz dopiero mi ją zdiagnozowano lub próbuje się diagnozować. Zaczęło się od bólu oka i oczodołu. Na pogotowiu oddziału okulistycznego stwierdzono, że mam bardzo dobry wzrok i abym na wszelki wypadek zgłosił się do internisty i neurologa. Od tego monemtu zcząłem szukać w internecie co tez może mi dolegać? Znalazłem, wiele oj wiele. Studiowałem te strony godzinami, wbijałem sobie do głowy wszystko co znalazłem na temat moich wymyślonych chorób. Po tygodniu zaczęły się zawroty, ale takie dziwne. Trafiłem na neurologię, wszystkie badania OK, dla pewności TK. Także w porządku. Stwierdzono zespół depresyjny. Oczywiście nie do końca wierząc nadal szukałem tak przez następny tydzień od wyjścia ze szpitala. Przypałętały się dziwne stany, gonitwa mysli lub zupełnie coś odwrotnego jakby otępienie, zniechęcenie itp. Trafiłem do psychiatry, sam chciałem. Dostałem lek na depresję ale po tygodniu (wiem ze leki te zaczynają działać po 4 - 6 tyg) zgłosiłem się do drugiego psychiatry w celu uczestniczenia w psychoterapi. Niby mój stan się poprawił, ale nadal budzę się z ogromnym słyszalnym(dla mnie) biciem serca, mam tiki mięśni itp. Ale najbardziej boję się tego co zdaża mi się dość często: wyłączaniem myśli, uśpieniem, tak jakbym stał obok siebie, otępieniem (ja tak to nazywam, bo funkcjonuję w miarę normalnie w tych stanach), drugi raz pobudzeniem = gonitwą mysli. Mam lęk właśnie przed tym. Wszystkie inne dolegliwości juz nie wywołują we mnie aż tak ogromnego lęku jak właśnie te opisane chwilę wcześniej. Pierwszy jak i drugi psychiatra stwierdzili nerwicę lękowo - depresyjną. Boję się, że nie wyjdę z tego ale staram się!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i chcę podziękować za możliwość uczestniczenia w życiu tego forum.

przez meskalina 15 lis 2006, 18:42
Hej,
trzymaj sie, wyjdziesz z tego na 100%, ja tez dopiero zaczynam walczyc z pomoca lekow i od poniedzialku zaczynam psychoterapie.
Pozdrawiam
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez gusia 15 lis 2006, 22:14
WitajVilleman :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LINA 16 lis 2006, 09:08
Ja również witam :D

przez Marrakesh 16 lis 2006, 12:33
Cześć!!!wyjdziesz z tego na 100%!!!!Pamietaj nie jesteś sam!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam serdecznie

przez Mamusia 16 lis 2006, 12:51
czesc jestesmy z toba :lol:

przez Villeman 18 lis 2006, 10:08
Dziękuję za dobre słowo, pozdrawiam wszystkich.

przez Magda-27 18 lis 2006, 10:48
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg