Witam serdecznie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie.

przez bareten 26 wrz 2013, 09:39
Witam wszystkich! Mam na imie Bartek, 22 lata.

Na forum trafilem zupelnie przypadkiem, kiedy szukalem pocieszenia i przezyc roznych ludzi co do depresji, nerwicy, lękami i DD. Sam tkwie od 3 miesiecy we wszystkich z wymienionych przeze mnie dolegliwosci. Ale coz, nie ma co sie poddawac, sa dni gorsze i lepsze. Poki co zazywam servenon 10mg od 2 tygodni. Mam nadzieje, ze wszystko powoli zacznie schodzic na wlasciwe tory i kwestia czasu bedzie powrot do "normalnosci". Pozdrawiam Was wszystkich i zycze wytrawlosci. :smile:

Witam serdecznie.

przez Saraid 26 wrz 2013, 09:50
Witaj na forum .
Saraid

Witam serdecznie.

przez Josie_86 26 wrz 2013, 09:57
Cześć Bartek, masz bardzo pozytywne nastawienie, to na pewno Ci pomoże :) Chociaż to aż dziwne(nie odbierz tego źle), że można mieć aż tak optymistyczne podejście przy takich chorobach.. Obyś nadal takie miał! Ściskam:)
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam serdecznie.

przez hania33 26 wrz 2013, 10:18
bareten, Witaj :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Witam serdecznie.

przez Danna83 26 wrz 2013, 10:21
Witam,jestem tu z tego samego powodu co wy,nerwica lekowa,i depresja,z tym ze depresje mialam na poczatku mojej nerwicy kiedy jeszcze nie wiedzialam co mi tak naprawde dolega i sie zalamalam,a co do nerwicy lekowej ona pozostaje z nami do konca zycia,z tym ze wszystko zalezy od naszego nastawienia i samopoczucia w danym dniu,lub od pogody,mi np wszystko powraca gdy zaczyna sie sezon jesienny wtedy jakos moje nastawienie do nerwicy sie odmienia i jestem jej bardziej ulegla,,,,bo potrafie z nia walczyc i jak walcze potrafi zniknac nawet na 2-3 lata.Choruje juz 10 lat wiec duuuuzo bym mogla pisac na jej temat,jedno jest pewne dobrze miec w sparcie i nie przejmowac sie jak zrobi nam sie slabo,zacznie serce szybko walic,jak brak oddechu czy ciezko sie oddycha i wiele innych objawow,porostu przy takim ataku nie nakrecac sie bardziej nie wmawiac sobie ze to zawal czy jakas inna choroba,tylko przeczekac atak starac sie oddychac w miare normalnie,a najlepiej rozmawiac z kims o byle czym ja tak robie,rozmawiam wtedy z moim chlopakiem on mnie zagaduje i mowi ze to tylko nerwicowe objawy i zaraz znikna jak zwykle zreszta.pozdrowionka nerwuski.

-- 26 wrz 2013, 09:26 --

A i pozdrowienia dla Bartka :papa: ,tak trzymaj,ja tez mam gorsze dni pisze dni bo nerwica mnie trzyma nie raz z pare dni tzn mam wszystkie objawy pare razy dziennie ale sie nie przejmuje to wszystko mija i nie jest grozne dla naszego zdrowia czy zycia. :D
Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, 18:37 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel

Witam serdecznie.

przez bareten 26 wrz 2013, 11:55
Josie_86, - Przejmowalem sie dosc dlugo, poki nie zrozumialem tego, ze nie zwariuje od tego, nie umre ani nic z podobnych rzeczy. Po prostu to trzeba przecierpiec, choc sa chwile tragiczne, kiedy clzowiek mysli, ze jest juz wariatem i pozostaje mu tylko psychiatryk. hehe To logiczne, ze kiedy sie to wszystko zlewa, to paskudztwo samoistnie odpuszcza. Z takiego zalozenia wyszedlem i chyba lepiej mi z tym. :D

Danna83 - U mnie w zasadzie zostalo chyba DD i pogorszenie nastroju, ale to jedno wywoluje drugie. Wczesniej (okolo miesiaca temu) balem sie sam wyjsc z domu, czy w nim zostac. Teraz piszac ta wiadomosc wlasnie wrocilem z supermarketu i siedze calkiem sam w mieszkaniu. Takze jak sie chce to mozna. Najbardziej meczy mnie to odrealnienie, aczkolwiek nawet to musi kiedys odejsc!

Witam serdecznie.

przez Josie_86 26 wrz 2013, 13:28
bareten no proszę, gratuluję postawy i poprawy zdrowia:) Wygląda, że masz bardzo duże szanse wyjść z tego na dobre:) Gdyby więcej osób tak potrafiło.. ;)
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Witam serdecznie.

przez bareten 26 wrz 2013, 13:37
Josie_86, Dziekuje serdecznie i rowniez zycze powodzenia!

Sortuj wg