POMOC DLA PSYCHOLOGA :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez hanails 20 wrz 2013, 21:47
Wracając jednak do tematu.
1. A
2. A (tylko ze względu na charakter moich problemów, ale mam znajomych którzy korzystają z poznawczo-behawioralnej i są bardzo zadowoleni, a wiem, że mogę polegać na ich opinii. Moja terapeutka nawet często miesza podejścia (to się chyba nazywa terapią eklektyczną :P) i dobrze dobiera dla mnie elementy terapii poznawczo-behawioralnej więc wahałabym się nad odpowiedzią B :))
3. nie dotyczy niestety, ale chciałabym pomóc :)

Dyskusja zupełnie dla mnie nie zrozumiała. Moja terapeutka kiedy zaczęłam do niej chodzić była w trakcie kursu psychoterapii (sporo się dowiadywałam i można już wtedy pracować jako psychoterapeuta), młoda jest, teraz już po kursie i nie mam jej nic do zarzucenia, jest świetna, myślę, że ciężko byłoby mi trafić lepiej.
I też wolę na NFZ (chociaż nie ma takiego przymusu). Jakoś nie wyobrażam sobie sesji, na których będzie mi zależało, będzie tworzyła się presja, bo trzeba płacić i nie marnować czasu więc będę się starała mówić wszystko, dokładnie, chociaż z największym trudem. Znam siebie, zadziałałoby odwrotnie. A tak nie ma elementu presji i czasu i nawet dobrze idzie, wbrew pozorom. Terapeutka dużo pomaga pytaniami, szybko zorientowała się, że tak jest mi rozmawiać najłatwiej.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez anna a. 23 wrz 2013, 15:10
wielkie dzięki za dotychczasowe odpowiedzi!

przez Natalia1913 02 paź 2013, 06:37
1. A
2. B
3. nie mam pojęcia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg