Witam, potrzebuję pomocy :(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez PechowaJednostka 18 wrz 2013, 15:40
Mam na imię Michał, mam 19 lat...
Na wstępie zaznaczę że nie jestem ćpunem,
W sierpniu tego roku zdarzyło mi się zapalić szałwię... ze to była ona dowiedziałem się po fakcie.
Miałem straszny stan... jakby spowolnienie czasu, uczucie wiecznego bólu, myślałem że umarłem itp. Przeżyłem to jakoś minęło.
Około tygodnia potem zaczęły mnie męczyć dziwne bóle głowy... jakby ucisk, Cały czas jestem niespokojny, nie mogę przestać o tym myśleć, boję się że ten stan wróci.
Dwa razy miałem napady strasznego lęku że te schizy były prawdziwe, lękowi towarzyszyło szybkie nawalanie serca, duszności, suchość w gardle, wręcz bolesne ciarki na całym ciele.
Po takim ataku następnego dnia nie mam wcale apetytu... dosłownie nie mogę niczego przełknąć...
Za dnia jakoś sobie radzę, najgorzej jest w nocy... mam problemy z zaśnięciem i budzę się po kilka razy ( bardzo chce mi się wtedy pić).
Wiem że może wymagam wiele, ale prosiłbym żeby ktoś choć trochę rozjaśnił mi w głowie. Czytałem dużo w internecie... ale nie jestem przecie lekarzem :/
Czy to może być stan stresu pourazowego, nerwica czy może już naprawdę postradałem rozum?
Z góry dziękuje za poświecenie czasu na przeczytanie mojego postu

przez freda 19 wrz 2013, 09:35
witaj.takie stany czasami występują po zażyciu jakiegoś narkotyku.wiele osób ma z tym problem.myślę,że powinieneś udać się do lekarza.opowiedz mu dokładnie wszystko.poczytaj w sieci o narkotykach i nerwicy.trzymaj się :D
Ostatnio edytowano 19 wrz 2013, 20:55 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez hania33 19 wrz 2013, 09:42
PechowaJednostka, Witaj..

Również sadze, ze powinieneś skontaktować się ze specjalista...czul bys sie spokojniejszy po wyjaśnieniu swych stanow...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 19 wrz 2013, 09:44
PechowaJednostka, Mogę Ci napisac to co reszta do specjalisty jak najszybciej się umów innej mozliwości nie widze.
Saraid

przez powpow 20 wrz 2013, 12:44
Bad trip?
Samo czytanie w internecie nie wystarczy, można się nabawić paranoi ub sobie coś wmówić...

przez Powietrzny Kowal 20 wrz 2013, 13:53
PechowaJednostka napisał(a):Dwa razy miałem napady strasznego lęku że te schizy były prawdziwe, lękowi towarzyszyło szybkie nawalanie serca, duszności, suchość w gardle, wręcz bolesne ciarki na całym ciele.
Po takim ataku następnego dnia nie mam wcale apetytu... dosłownie nie mogę niczego przełknąć...

Jeśli te ataki zaczną być regularne, a tachykardie naprawdę ostre to nie licz już, że same przejdą tylko idź do lekarza (psychiatry).
Objawy to klasyczna nerwica lękowa. Nikt nie wie kiedy się dokładnie pojawia - ale jak już się pojawi, to rzadko kiedy sama przechodzi.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg