Hej,hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej,hej

przez Karolinax33 03 wrz 2013, 21:33
Widzę że opisujecie tu swoje problemy,więc i ja się podzielę..
Od zawsze nie mam łatwego życia,ale zawsze dawało się radę.2 lata temu zostałam tylko z chłopakiem.Bycie ze sobą 24h na dobę i wiele pretensji do siebie,świata,innych sprawiło że psychika mi siadła.Od 2 lat miewam ataki zgniatania w klatce piersiowej (miałam pod tym kontem robione badania,jest ok),od kilku lat sny na jawie (paraliż,głosy,obserwacje).Czytając wątek o depresji i nerwicy zauważyłam że w depresji wszystko jest na tak,w nerwicy mam lęki,napady furii,te bóle klatki piersiowej i chyba te sny.2 dni temu byłam kolejny raz u lekarza i zaproponował mi leczenie z ppsychiatrą bądź psychologiem i leki albo sesje nauczające jak kontrolować ciało i umysł-wybrałam to drugie.Potrzebuję pomocy,zdaję sobie z tego sprawę ale nie mam żadnego zrozumienia w osobie mi najbliższej,w rodzinie,znajomych juz nie posiadam.Ciężko jest uporać się z tym samej,co gorsza chwilami tego nie chce.2 lata temu miałam próbę samobójczą,pluję sobie w brodę że wtedy wezwałam pogotowie.Teraz miałabym spokój..
Sorki za zmianę postu ale stwierdziłam że przywitam się tak jak wszyscy
Ostatnio edytowano 03 wrz 2013, 21:48 przez Karolinax33, łącznie edytowano 1 raz

Hej,hej

przez hania33 03 wrz 2013, 21:37
Karolinax33,

Witaj :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Hej,hej

przez Myszasty 04 wrz 2013, 11:44
Karolinax33, cześć! :smile: Jeśli pomimo nieudanej próby samobójczej nadal masz wrażenie, że szkoda, że nie wypaliła, to może faktycznie powinnaś pogadać z psychiatrą?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej,hej

przez beedee 04 wrz 2013, 19:22
Idź koniecznie do psychiatry :)
wenlafaksyna 112.5 mg

Hej,hej

przez Keraj 04 wrz 2013, 19:27
Hej Karolinax33 :) Witaj na forum!

Hej,hej

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 19:36
Powinnaś Karolinko pójść do psychiatry.
Nie patrz na to, że psychiatra jest "od wariatów" - przede wszystkim to dość wszechstronny lekarz medycyny.
Najlepiej wybierz ani za młodego, ani za starego i najlepiej idź do mężczyzny (piszę to celowo bo wiem, że ludzie nie lubią
za bardzo jak się za nich coś wybiera, następuje mały "wewnętrzny bunt" przez co cały proces zapada lepiej w pamięć i jest
szansa, że w końcu pójdziesz do psychiatry - ale po swojemu :D)
Nieudana próba samobójcza przy nastawieniu "szkoda, że mi się nie udało" jest logicznie skazana na "oswojenie się" i ponowną próbę.
Może zanim się unicestwisz spróbujesz "ostatniej opcji" jaką będzie na początek farmakologiczne leczenie antydepresyjne? Obrazek
Powiedz, że ma to mały sens, prawda? Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Hej,hej

przez Karolinax33 04 wrz 2013, 20:00
Dzięki za odpowiedzi :) od dawna zdaję sobie sprawę że potrzebuję pomocy i mam nadzieję że uda mi się z tym wygrać.Problem jest w tym że ja jednego dnia jestem super szczęśliwa,a drugiego najchętniej skoczyłabym z okna.Boję się że z pomocą też tak będzie-początek fajnie,a potem stwierdzę że to nie ma sensu.Męczące jest takie bierne podejście do życia.Poczekam na pierwszą wizytę.

Hej,hej

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 21:06
Tak zrób Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg