Witajcie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie!

przez harysia 29 sie 2013, 23:29
W lipcu skończyłam terapię grupową, w listopadzie zacznę indywidualną. Chętnie pogadam z każdym, zwłaszcza z osobami zastanawiającymi się nad sensem terapii grupowej. Jak wam idzie pisanie listów emocjonalnych? Co w ogóle sądzicie o listach emocjonalnych? Są potrzebne?

Witajcie!

przez gargulis 30 sie 2013, 00:29
Witam, niestety nie miałem nigdy styczności z listami emocjonalnymi. Ale ciekawie brzmi. Na czym to w ogóle polega?
sentencje dla każdego

Witajcie!

przez Keraj 30 sie 2013, 08:07
Cześć harysia. Ja chodzę na grupę wsparcia i jestem po terapii indywidualnej. Uważam, że taka grupa to jest coś bardzo dobrego, mogę powiedzieć nawet, że dla mnie jest ona bardziej pomocna, aniżeli terapia ind, która też przecież mi wiele dała. Co do listów emocjonalnych, to w moim przypadku dzienniczek uczuć się sprawdza. Dobra rzecz, bo zawsze mogę powrócić do niego i spojrzeć, w jakim stanie byłem kiedyś.. i widzę, co się zmieniło.
A poza tym Witaj na forum :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie!

przez hania33 30 sie 2013, 08:18
harysia

Witaj.

Ja chodziłam na terapie trzy lata, nie wiem czy Tobie chodzi o dzienniczek uczuć czy tez o listy emocjonalne , które mamy pisać w domu.Mi np. kazano opisywać w nich cale swoje życie i złe chwile , które mnie spotkały.Nie pisałam , nie było to dla mnie rozwiązaniem , wspomnienia mnie jeszcze bardziej dobijały.Pozdrawiam.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Sortuj wg