myśl o samobójstwie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

myśl o samobójstwie

przez xanonymous 19 sie 2013, 19:34
A jakbyście wygrali w totolotka główną wygrane to by coś zmieniło w waszym życiu? Poczulibyście się lepiej? Bo ja nie:/ Nie sprawiło by mi to radości żadnej.

myśl o samobójstwie

przez deader 19 sie 2013, 21:18
xanonymous napisał(a):A jakbyście wygrali w totolotka główną wygrane to by coś zmieniło w waszym życiu? Poczulibyście się lepiej? Bo ja nie:/ Nie sprawiło by mi to radości żadnej.

No, wychodzi na to że ja już jestem na dobrej drodze do "normalności" bo jak najbardziej tak!!! Nie martwiłbym się o zdrowie, bo by mnie było stać na najlepszych lekarzy i najdroższe operacje; zrealizowałbym wszystkie marzenia na jakie nie było mnie nigdy (i nie będzie) stać; utraciłbym status singla najdalej w ciągu roku bo zamiast szukać to kandydatki by się same zgłaszały; postawiłbym rodzicom domek o jakim marzyli w podzięce za dobre wychowanie... Cholera, jakbym wygrał jakąś kumulację to może nawet kupiłbym sobie wyspę i założył własne państwo :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

myśl o samobójstwie

przez kupmitrumne 19 sie 2013, 21:22
Proponuje poszukać dobrego psychiatrę albo psychologa , łączenie leków z alkoholem nie jest dobrym pomysłem , doprowadzi cie na samo dno , wiem , bo moja ciotka mając nerwice lękową piła alkohol stoczyła się na samo dno i wylądowała na odwyku , chyba nie chcesz skończyć tak samo .. znajdź dobrego lekarza jak nie ten to inny , mnóstwo jest dobrych lekarzy wystarczy poszukać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

myśl o samobójstwie

przez xanonymous 20 sie 2013, 12:37
Powinnaś się leczyć na alkoholizm. Alkoholicy często tak mają, że jak są w ciągu alkoholowym tak jak ty to nic nie jedzą.

myśl o samobójstwie

przez ladywind 20 sie 2013, 12:41
xanonymous napisał(a):A jakbyście wygrali w totolotka główną wygrane to by coś zmieniło w waszym życiu? Poczulibyście się lepiej? Bo ja nie:/ Nie sprawiło by mi to radości żadnej.

W moim przypadku nic by się nie zmieniło, dla mnie wygraną jest lepsze samopoczucie, szystko inne się jak pieniądze się dla mnie nie liczy
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

myśl o samobójstwie

przez carlosbueno 20 sie 2013, 12:46
Ja myślę że mi wygrana poprawiła znacznie samopoczucie i sytuacje życiową ( oczywiście wielomilionowa) bo moich głównym problemem jest mój niski status społeczny tak bym się przynajmniej w tym aspekcie podbudował i nikt by nie miał pretensji że nie pracuje. No i miałbym pieniądze na podróże po świecie i na pewno śmiałość do kobiet i pewność siebie mi by wzrosła.
No ale ja nawet w totka nie gram bo uważam że nie mam szans na wygraną także to takie czcze życzenia.
Największy Forumowy Maruda

myśl o samobójstwie

przez hania33 20 sie 2013, 12:53
A jakbyście wygrali w totolotka główną wygrane to by coś zmieniło w waszym życiu? Poczulibyście się lepiej? Bo ja nie:/ Nie sprawiło by mi to radości żadnej.

Ja również raczej bym nie była szczęśliwa, mieć pieniądze i źle się czuć? Wole być zdrowa..nie wiem czy pieniądze by mi w tym pomogły, czy znalazła bym dobrego lekarza..wszystko możliwe.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

myśl o samobójstwie

przez 1234qwerty 20 sie 2013, 12:54
carlosbueno, nie ma co próbować gry w totka, chyba że potrafisz ustawić wynik losowania :P
W końcu robi sie takie loterie dla zarobku, więc statystycznie więcej tracisz niż zyskujesz, a oni zysykują, przy czym część z zarobionych pieniędzy jeszcze oddają w podatkach.

No ale ja nawet w totka nie gram bo uważam że nie mam szans na wygraną także to takie czcze życzenia.

Ależ oczywiście, że masz szansę na wygraną, tylko że jest ona bliska zeru ;)

-- 20 sie 2013, 12:58 --

carlosbueno, jeżeli już chciałbyś zagrać to pamiętaj, że największą głupotą jaką można zrobić to obstawiać różne daty, ciągi tych samych cyfr itd. Najlepiej samemu wylosować najpierw liczbę, którą się obstawia.

Jakbym wygrał pieniądze na loterii, to masa moich problemów by się rozwiązała, a co najważniejsze byłbym wolny od wyścigu szczurów i nie musiał się tak bać przyszłości.

myśl o samobójstwie

przez carlosbueno 20 sie 2013, 12:59
Ależ oczywiście, że masz szansę na wygraną, tylko że jest ona bliska zeru
pewnie taka jak to że zostanę prezydentem ;)
Parę razy grałem w życiu ale w eurolotto i tam były dużo wyższe sumy niż w polskim totku bo jednak kilkaset tysięcy to by była radość na jakiś czas a 100 mln Euro to bym ustawił siebie a nawet bliskich na całe życie.

myśl o samobójstwie

przez xanonymous 20 sie 2013, 13:00
carlosbueno, Na podróżę po świecie to zdrowie masz a do pracy nie masz ?:)

JA to bym chętnie oddał każdy grosz, który mam żeby tylko poczuć się jak zdrowy człowiek. Wtedy bym sam sobie zapracował na swoje życie. A teraz to ja w ogole z domu nie wychodze, tyle co do sklepu i to z wielkim wysiłkiem. Alkoholu też nie pije bo mi w niczym nie pomaga. Nawet jakbym miał pieniądze to bym za nie nie podróżował. Tyle tylko że nie martwiłbym się że kiedyś umre z głodu albo że bede miał pieniedzy na lekarza, bo teraz nawet nie mam ubezpieczenia zdrowotnego, ani renta też mi sie nienalezy bo bym musial miec choć5 lat pracy w ostatnim 10cioleciu a mam zaledwi 2 lata pracy.

myśl o samobójstwie

przez ladywind 20 sie 2013, 13:04
hania33 napisał(a):A jakbyście wygrali w totolotka główną wygrane to by coś zmieniło w waszym życiu? Poczulibyście się lepiej? Bo ja nie:/ Nie sprawiło by mi to radości żadnej.

Ja również raczej bym nie była szczęśliwa, mieć pieniądze i źle się czuć? Wole być zdrowa..nie wiem czy pieniądze by mi w tym pomogły, czy znalazła bym dobrego lekarza..wszystko możliwe.

Dokładnie, wolę wiązać koniec z końcem, ale czuć się psychicznie dobrze, niż mieć kupę kasy i zdychać w łóżku :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

myśl o samobójstwie

przez carlosbueno 20 sie 2013, 13:05
carlosbueno, Na podróżę po świecie to zdrowie masz a do pracy nie masz ?:)
fizyczne zdrowie mam, poza tym podróże sa dużo przyjemniejsze niż praca i nie widzę tu związku.
Tyle tylko że nie martwiłbym się że kiedyś umre z głodu albo że bede miał pieniedzy na lekarza, bo teraz nawet nie mam ubezpieczenia zdrowotnego, ani renta też mi sie nienalezy bo bym musial miec choć5 lat pracy w ostatnim 10cioleciu a mam zaledwi 2 lata pracy.
też teraz nie mam ubezpieczenia, a te 2 lata legalnej udokumentowanej pracy przez ostatnich 10 lat to i tak sporo więcej niż ja bo ja nie licząc stażu po studiach nie mam żadnego oficjalnego doświadczenia pracy.

myśl o samobójstwie

przez hania33 20 sie 2013, 13:07
ladywind

Masz racje , gdyż jaka mamy pewność , ze nas by uzdrowili, żadnej.I co by te pieniądze dały..by leżały , bo nie byśmy byli w stanie , gdzieś wyjść, aby się nimi nacieszyć.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

myśl o samobójstwie

przez carlosbueno 20 sie 2013, 13:10
hania33, ladywind, to Wy macie chyba typowo biologiczne źródło swych problemów psychicznych ja mam inne i mnie taka wygrana dałaby więcej niż psychotropy, terapia itd.

Sortuj wg