ja znalazłam sposób na swoją nerwicę lękową

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

ja znalazłam sposób na swoją nerwicę lękową

przez pani_eL 11 lis 2006, 21:57
Dawno temu późnym wieczorem dostałam 1-go ataku.wtedy nie wiedziałam ,że to tylko nerwica byłam pewna,że umieram moi najbliżsi też. śmierć kliniczna. I tak się zaczęło. Później wszelkie objawy nerwicy, psychiatra,psycholog, terapia. Psycholog był super.Po kilku miesiącach terapii omówiłam z nim swój sposób na wyjście z problemu.Nie miał wyjścia, musiał się zgodzić.Stopniowo zmieniłam prawie wszystko w swoim życiu.I nie żałuję,że przeszłam piekło.To lekcja,którą należy odrobić raz ,a dobrze.Jestem pewna,że to paskudztwo czepia się tylko najbardziej ambitnych,wrażliwych itd.(To na pocieszenie.)Jeżeli ktoś chce skorzystać z moich doświadczeń zapraszam do rozmowy.
Komputer mam od zawsze,ale internet od wczoraj i zaraz się przekonam czy sobie poradzę z wysłaniem tego tekstu.

przez meskalina 12 lis 2006, 00:17
hej,
ja jestem wlasnie na etapie kompletnej zmiany mojego zycia, tez mi sie wydaje, ze mi to pomoze..tylko ze to takie trudne

Tutaj sie tylko witamy, swoj watek powinnas chyba zalozyc w subforum kroki do wolnosci, stad moga go wyrzucic.
Pozdrawiam cieplo
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez lily 13 lis 2006, 16:33
Witaj serdecznie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 13 lis 2006, 20:45
Witaj na forum :D
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Dolores 14 lis 2006, 02:56
pani_eL napisał(a):.To lekcja,którą należy odrobić raz ,a dobrze.

Tez tak myślę.

Witaj :smile:

przez LINA 14 lis 2006, 09:52
Witaj :D

przez Magda-27 14 lis 2006, 10:19
Witam :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Mateos 26 lis 2006, 02:43
Jestem tutaj pierwszy raz-co oznacza że dorosłem do tego aby skorzystać z pomocy innych i jeśli to możliwe pomóc innym.To co napisałaś napwa optymizmem-może jakieś praktyczne rady??Pzdr.

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 1:46 am ]
Nie dopisałem że było to ardesowane do pani_el...
Chcieć to móc...Ja chcę w to wierzyć...

przez pani_eL 28 lis 2006, 02:35
Mateos chyba nie chodzi o:"trzymaj się","noś się ciepło"itp.
Ale może wykorzystaj czas między atakami,skup się na obiektywnej analizie czasu przeszłego.Może warto poszukać winnych (pamiętaj,że przede wszystkim my sami jesteśmy odpowiedzialni za swój stan psychiczny)Jeżeli dojdziesz do tego,że wielokrotnie działałeś przeciwko sobie,nie rozczulaj się nad sobą.Zagraj sam ze sobą i wygraj(tu temat rzeka)...Jeżeli chodzi o tych innych winnych,może weź każdego po kolei i z osobna na "warsztat" i zapytaj się siebie czy ta osoba cię drażni,czy ta osoba tobą nie manipuluje,czy czasem nie uzależniłeś się od niej...Nie popadaj w obsesję,zrób sobie z tego eksperyment,może nawet zabawę.Nie wszyscy do siebie pasujemy.To tak ogólnie.Nie wiem nic o twoim problemie,być może to co napisałam,nie dotyczy ciebie.Pozdrawiam

Sortuj wg