witam i .... pisze

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam i .... pisze

przez hania33 17 sie 2013, 21:58
Tez tak miałam,co by powiedzieć nadal mam a biorę teraz Arketiks, to samo co seoxat i czekam na cud. :( Tylko wiesz trzeba się ratować by nie bylo gorzej , ja sie tak bardzo boje pogorszenia , ze biorę leki i wierze..nic innego mi nie pozostało.Ponieważ teraz już wiem , ze sama bez pomocy nie wygram..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

witam i .... pisze

przez true 18 sie 2013, 12:38
A ja sie czuje jak krolik doswiadczalny , 3 miechy i tabletki przestaja dzialac , pozniej nastepne i kolejne dziwne objawy , po 3 znow przestana dzialac i znow??
Jednym z powodow jest tez to ze mam alergie na laktoze , a jak wiadomo kazde tabletki zawieraja laktoze ... ja nawet nie moge antykoncepcyjnych brac .... wiec wyglada to tak , ze jesli juz biore jakas tabletke to na ta tabletke biore inne 2 , niedlugo moja waroba czy tez inny organ od tych tabletek poprostu odpadnie

tak samo jak w czasie dyskopatii przyjmowalam zastrzyki z kortyzonu i podejrzewam , ze to to moze byc przyczyna podwyzszenia w organizmie histaminy ktora teraz mi dokucza , zwykle zjedzenie pomidorka , czy nawet dluzsze trzymanie kogos za reke konczy sie wysypka :/

takze ja nie chce do konca zycia brac milion tabletek (lekarstw) bo psuje sie jeszcze gorzej

narazie probuje sie kontrolowac i sprobowac oszukac rozum , cos na zasadzie tabletek

Sortuj wg