Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Synsa 19 sie 2013, 13:13
Na NFZ nic nie kosztuje. Co do płaczu, to zupełnie się nie przejmuj, oni są do tego przyzwyczajeni, serio :) To zupełnie normalne
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Witam

przez beedee 19 sie 2013, 21:40
To że to NFZ nie oznacza, że lekarze są znudzeni i mają Cię gdzieś.
wenlafaksyna 112.5 mg

Witam

przez Ophelia 19 sie 2013, 21:46
a chcialabys miec poczucie, ze ktos slucha Cie, tylko dlatego, ze dajesz mu za to w zamian kase,bezposrednio do reki, po kazdej wizycie? to nie jest nic fajnego, opowiadac o swoich bolaczkach, a potem wkladac komus stowke do reki.
to lekarz, ma wykonywac po prostu swoja prace.
Ophelia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Haris 21 sie 2013, 23:49
Jestem już tak zaszczuta, że chciałabym by ktoś mi powiedział, czy mam zmienić towarzystwo, czy jak mi mówią rodzice. Wydaje mi się, że jestem w porządku, że to tylko niektórzy mi coś wmawiają. Ale po prostu szalenie bym chciała pomocy od kogoś kto by ze mną normalnie racjonalnie porozmawiał. I wyjaśnił, doradził, jakoś pomógł, wskazał jakiś kierunek i polecił się ogarnąć, a nie tylko kopał i mówił, że inni to gorzej mają, a ja jestem histeryczka i egoistka.
A co do płaczu, to boję się, że nie mogłabym się uspokoić, zawsze tłumiłam w sobie takie emocje i wielu mi zarzuca, że nie mam uczuć. A jest tak, że nawet zwykła rozmowa z lekarzem sprawia, że drży mi głos i walczę o to, by się opanować, bo jest to dla mnie takim stresem.

Witam

przez Powietrzny Kowal 22 sie 2013, 00:15
Przeczytałem wszystkie Twoje posty przed chwilą i nie brzmisz ani histerycznie, ani egoistycznie.
Sama dość przytomnie zauważyłaś, że ludzie na ulicy pytają czy wszystko OK bo masz smutną buzię - więc nie każdy Cię kopie. To już coś.
Druga sprawa to ilość logiki i całej reszty jaką wkładasz w opisy jakie tutaj robisz - to będzie procentowało - ale niestety dopiero w przyszłości (sama to później zauważysz), jednak
marna to pewnie pociecha na obecny moment.
Rób głównie to na 100% czujesz, że trzeba - wszystko poniżej 100% odkładaj na inny termin. Jak zaczniesz się forsować z czymkolwiek to szybko zaczniesz się zderzać z murem.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Witam

przez Synsa 22 sie 2013, 08:14
Mam bardzo podobnie do Ciebie.
Z tym że ja zerwałam lub zniszczyłam prawie wszystkie znajomości już jakiś czas temu.
Moje wnętrze w końcu zaczęło 'krzyczeć' że coś jest nie tak dając masę objawów somatycznych. Głównie o nich poszłam rozmawiać z psychiatrą ale w wywiadzie doszłyśmy do takich pytań że już nie dałam rady i ryczałam jak bóbr, złamałam się dwa razy. Zupełnie nic się nie stało, miałam czas żeby się uspokoić i już. Jeśli tylko tego wylewu emocji się boisz to zupełnie niepotrzebnie, to jest świetna wskazówka dla lekarza co może się u Ciebie dziać, co wzbudza emocje, jak reagujesz na stres.
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Witam

przez Haris 12 wrz 2013, 02:28
Dziękuję wam.... właśnie rzucił mnie chłopak, a ja zaczęłam umawiać się ze znajomymi kiedy tylko mogę, by zagłuszyć rozpacz i żal. Zdecydowałam się co do psychiatry. Muszę iść, niekoniecznie po leki. Po rozmowę, po pomoc...

Sortuj wg