Cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim

przez mr_ugly 07 sie 2013, 13:08
Opis tego co myślę o sobie można znaleźć w nicku. Mam 19 lat a emocjonalnie czuję się na 90. Od 2-3 lat przychodzą takie momenty, że nie wiem co się ze mną dzieję. Potrafie w ciągu krótkiej chwili przejść od szału po płacz (co powoduje że czuję się jeszcze gorzej, w końcu jakby nie było jestem facetem). Po utracie "ukochanej" która postanowiła mnie zdradzić od 2 miesięcy nie widzę sensu życia, miewam różne myśli ale cieszę się, że brakuje mi odwagi do ich realizacji. Żeby nie było tak negatywnie tylko, to lubię filmy, piłkę nożną oraz żużel. Jestem również dziennikarzem sportowym w paru serwisach. Witam wszystkich...

Cześć wszystkim

przez Steviear 07 sie 2013, 13:24
Witaj :) Z tego ,co mówisz to widzę spadek samooceny. ktoś Ci tak powiedział ? czy sam to wywnioskowałeś?
A co do dziewczyny... Nie ta, to inna. ''Tego kwiatu jest pół światu'' Tylko musisz zapomnieć o tamtej i otworzyć się na nowe znajomości. Co może łatwe nie będzie, ale dasz radę :)
No i nie trać wiary bo to że jedna tak postąpiła wcale nie musi znaczyć , że bedzie tak cały czas
Głowa do góry :P
Pozdrawiam i miłego pobytu na forum życze
Steviear

Cześć wszystkim

przez mr_ugly 07 sie 2013, 13:29
Steviear dzięki za odzew ;) Sam to wywnioskowałem ale wnioskuję tak od kiedy poznałem się w lustrze. Postąpiły niestety już tak dwie, więc na razie jest tak cały czas.. Głowa do góry będzie, pytanie tylko kiedy. Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć wszystkim

przez wiewiorka1983 07 sie 2013, 17:52
Głowa do góry będzie, pytanie tylko kiedy

pewnie wtedy kiedy będziesz na to gotowy.
witaj

Cześć wszystkim

przez monk.2000 07 sie 2013, 18:08
O sobie mogę powiedzieć, że najgorsze okresy przychodziły właśnie w chwilach typu: zmiana szkoły, egzaminy, itd.
Musiała być okazja.
Ale to okazje to tylko wymówka dla psychiki. Jeśli nazbiera się frustracja to po prostu ona wtedy wypłynie na wierzch. Co nie oznacza, że wcześniej jej tam nie było.

To, że cię dziewczyna zostawiła to właśnie taki moment erupcji. Lepiej się zastanów co doprowadziło do uzbierania tego materiału wulkanicznego.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Cześć wszystkim

przez Alice in wonderland 07 sie 2013, 18:59
hej Mr. Ugly! Kiedyś w pracy przypadkiem rozmawialiśmy o tym, na ile lat kto się czuje. Wszyscy po 30-tce, niektórzy nawet sporo mówili, że czują się na 20 parę. Doszło do mnie... powiedziałam, że czuję się na ok 10 lat więcej... Zamilkli... I wtedy dotarło do mnie, że coś ze mną nie tak....
Ale czy ja wiem... ? Czuję się może bardziej doświadczona prze życie niż Oni. MOże przeżyłam po prostu więcej i tak mnie to ukształtowało? Głowa do góry!

Ta erupcja, o której pisze Monk to prawda, emocje wybuchły z Ciebie ze zdwojoną siłą.
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

Cześć wszystkim

przez mr_ugly 07 sie 2013, 19:02
Tylko problem leży głębiej niż rozstanie z dziewczyną. Nie będę powtarzał dwa razy tego co pisałem na forum, ale jeśli ktoś jest ciekawy, bądź chciałby mi pomóc to więcej opisałem tutaj: o-co-tu-chodzi-t44555.html dziękuje wam za odzew.

Cześć wszystkim

przez monk.2000 07 sie 2013, 20:18
Zacytuję wiersz naszej XX-wiecznej poetki:

Jestem Julią
na wysokim balkonie
zawisła
krzyczę wróć
wołam wróć
plamię
przygryzione wargi
barwą krwi
nie wróciła

Jestem Julią
mam lat tysiąc
żyję

Od razu zaznaczam, że jestem wrogiem kultu czegokolwiek, również polskich poetów. Niech żyje równość! Ale dziedzictwo to dziedzictwo.

Mój tata miał dobre wiersze, a nikt w szkole za 50 lat nie będzie urządzał wieczorów pamięci o nim.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg