Hej...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej...

przez Toguitur 06 sie 2013, 22:58
Jestem Weronika ... W sumie depresję miałam od urodzenia, - lecz zdiagnozowano ją u mnie 4,5 roku temu. Interesuję się medycyną i psychologią. Lubię słuchać muzyki, głównie rocku i metalu.
Szukam drogi do szczęścia...

Hej...

przez monk.2000 06 sie 2013, 23:16
No to fajnie, że ktoś się przyznał do słuchania muzyki, tutaj główne hobby to chodzenie do psychologa i smęcenie. Różne takie.

A od ilu lat słuchasz tej muzyki? Dużo znasz zespołów? Liczę że nie jesteś jak ta dziewczyna z memu o gimnazjalistce:
Obrazek

Masz jakiś swój styl ubierania?
Ja jestem członkiem Czarnego Marketu na facebooku, ale nic nie kupuję.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Hej...

przez Toguitur 06 sie 2013, 23:20
Słucham: Nirvana, Guns n Roses, Aerosmith, Evanscence, Metallica, Disturbed, Bring me the horizon, The Ramones, Papa Roach, My chemical Romance, Paramore, Slayer, Iron Maiden, Slipknot, Avenged Sevenfold, Bon Jovi, Korn, Muse, The Doors, R.E.M, Queen, 3 Doors Down, Hey, The Cranberries, Varius Manx, Lady Pank, Perfect i wiele, wiele innych.
Ubieram się w czernie, - ogólnie na ciemno, - ale nie żeby zwrócić uwagę że oo "ta pewnie ma depresję" , - tylko dlatego że uwielbiam ten kolor, dobrze się w nim czuję, wyszczupla hahahaha . :)
Jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej...

przez monk.2000 06 sie 2013, 23:33
Toguitur, staram się zamieniać błoto w złoto. A że błota ci u mnie dostatek...
Fajnie, że ktoś mnie tak postrzega. Od kiedy życie straciło sens staram go sobie nadać. A że nadać sens da się tylko robiąc coś co uznaje się za wartościowe to wkładam jakiś wysiłek, by chociażby nie krzywdzić innych i nie kierować się egocentryzmem. Ale nie myśl, że dlatego że jestem jakiś super. Po prostu nie dało się żyć kiedy zrozumiałem że jestem podwójnie nikim: dla ludzi i świata a także pod względem moralnym. Teraz staram być nikim tylko jeden raz.

Ja słuchałem dekadami. W gimnazjum i liceum: lata 70- Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Emerson; Lake & Palmer, Yes, Rainbow, Pink Floyd, The Doors, Jimmi Hendrix, Suzi Quatro, AC/DC, Kiss, Eric Clapton, King Crimson, Gentle Giant, The Clash, Rolling Stones, The Beatles. Poza tym parę wyjątków z późniejszych czasów.

Od czasów skończenia liceum do dziś (4 lata) siedzę w 80's. Zespołów nie wymienię, bo jest ich za dużo. Numerem jeden jest jednak Prince.

Często jednak wracam do korzeni i dzisiaj słuchałem "ołowianego sterowca".
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Hej...

przez Toguitur 07 sie 2013, 08:56
monk.2000
W końcu poznałam osobę która zamiast ciągłego użalania się nad sobą, idzie w kierunku poprawy swojego stanu, stara sie nadać jakiś sens swojemu życiu. Przykro mi to przyznać, - ale większość osób z depresją myśli że jak już wpadła w te bagno, - nigdy z niego nie wyjdzie i poddają się na starcie, pogłębiając z dnia na dzień swoją chorobę. Przykro mi jest na to patrzeć, w szczególności że znałam kiedyś pana który chorował na cięższą chorobę niż depresja, - białaczkę i przez ani moment swojej walki z tą chorobą nie zrezygnował, - walczył do końca!
Jesteś wartościowym człowiekiem ... ale zagubionym. ;)

Sortuj wg