Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez ALCIA31 04 sie 2013, 18:57
Jestem tu nowa, chcę poznać ludzi , którzy tak jak ja zmagają się z depresją. Od 4 miesięcy zmagam się z tym cholerstwem, testuję leki i nic, dalej szaro. Od jutra połóweczka Citalu, oby coś ruszyło.

Witam

przez rotten soul 04 sie 2013, 19:41
ALCIA31,
Witamy, witamy :papa:
Użytkowników depresji mamy tutaj pod dostatkiem, tematów o tym też bez liku, także będziesz miała z czego wybierać.
rotten soul

Witam

przez siostrawiatru 04 sie 2013, 19:49
ALCIA31, Witaj.
Ja pół życia zmagam się z tym świństwem :?
Dobrze nie jest, ale gdyby nie leki to już by mnie dawno nie było.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez ALCIA31 04 sie 2013, 19:54
To świństwo uprzykrza życie, nie mogę jakoś uwierzyć że będzie lepiej, hmm, a może to moje chore myślenie mi nie pomaga, nie wiem już sama. Brał ktoś może cital może mi dodać otuchy, bo już padam na twarz :(
.

Witam

przez siostrawiatru 04 sie 2013, 20:05
ALCIA31 napisał(a):To świństwo uprzykrza życie, nie mogę jakoś uwierzyć że będzie lepiej,

A to akurat normalne w depresji. Citalu nie brałam, ale brałam całe mnóstwo innych leków. Na każdego działa co innego. Głowa do góry ;) Będzie dobrze.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg