Hello.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hello.

przez Tokarief 28 lip 2013, 20:57
Nazywam się Kuba, w tym roku kończę 17 lat. Nie cierpię specjalnie na jakąś chorobę, ale jestem niepewny co do swojego ja i inteligencji. Wiem, że ciężko mnie zrozumieć, właśnie dlatego tu przyszedłem. Chciałbym również starać się w miarę możliwości wspierać ludzi tutaj i okazjonalnie pomagać im w miarę możliwości intelektualnych. Interesuję się MLP, grami, ewentualnie roleplaying'iem, fantastyką i językami (na razie znam jedynie angielski, planuję rozszerzyć ten zakres do rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego). Miło poznać was wszystkich... mam nadzieję.

Hello.

przez rotten soul 28 lip 2013, 21:01
Tokarief,
ale jestem niepewny co do swojego ja i inteligencji.

To za mało do członkostwa na tym elitarnym forum. Wątpię, żeby Twoja kandydatura przeszła, chyba, że postarasz się o jakąś choróbkę. Masz czas do jutra. ;)

A tak poważnie to witaj :papa:
rotten soul

Hello.

przez Tokarief 28 lip 2013, 21:11
rotten soul napisał(a):Tokarief,
ale jestem niepewny co do swojego ja i inteligencji.

To za mało do członkostwa na tym elitarnym forum. Wątpię, żeby Twoja kandydatura przeszła, chyba, że postarasz się o jakąś choróbkę. Masz czas do jutra. ;)

Wyjaśniłbym tu nieco bardziej, ale nie wydaje mi się to odpowiednim działem na zwierzenia się. Powiedzmy, że uh... udaję mądrzejszego niż jestem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hello.

przez rotten soul 28 lip 2013, 21:13
Tokarief,
ale nie wydaje mi się to odpowiednim działem na zwierzenia się.

Tu offtoping jest powszechny, nie przejmuj się zbytnio tym :D

Powiedzmy, że uh... udaję mądrzejszego niż jestem.

To da się tak? Myślałem, że tylko głupka można udawać ;)
rotten soul

Hello.

przez deader 28 lip 2013, 21:16
rotten soul napisał(a):
Powiedzmy, że uh... udaję mądrzejszego niż jestem.

To da się tak? Myślałem, że tylko głupka można udawać ;)

Nie widzisz że nawet avka ma w OKULARACH? :D

Siemanko tak poza tym ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Hello.

przez rotten soul 28 lip 2013, 21:23
deader,
No faktycznie - PROFESOR jakiś :D
rotten soul

Hello.

przez Tokarief 28 lip 2013, 21:50
Sam noszę okulary, więc pomyślałem, czemu moja ponysona też nie mogłaby ich mieć.

Hello.

przez Niktita 28 lip 2013, 21:54
Sam go rysowałeś?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Hello.

przez Steviear 28 lip 2013, 21:57
Hej , tez jestem nowa tutaj :)
'' Chciałbym również starać się w miarę możliwości wspierać ludzi tutaj i okazjonalnie pomagać im w miarę możliwości intelektualnych''
Hmm to brzmi dosyć dziwnie :D
Robiłeś test IQ?
W każdym podobno drzemie jakiś potencjał
Steviear

Hello.

przez Niktita 28 lip 2013, 21:59
Ja robiłem i wyszło mi 80 / 200, gdzie 100 to przeciętna, a poniżej 70 to imbecylizm.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Hello.

przez Tokarief 28 lip 2013, 22:00
Niktita napisał(a):Sam go rysowałeś?

Nie, to jest prezent od koleżanki z Włoch na święta. Ja zdolności artystycznych nie mam.

Steviear napisał(a):Hej , tez jestem nowa tutaj :)
'' Chciałbym również starać się w miarę możliwości wspierać ludzi tutaj i okazjonalnie pomagać im w miarę możliwości intelektualnych''
Hmm to brzmi dosyć dziwnie :D
Robiłeś test IQ?
W każdym podobno drzemie jakiś potencjał

Nie, nie robiłem, ale chciałem. Tylko nie wiem, gdzie go się robi.

Hello.

przez monk.2000 28 lip 2013, 22:03
Tokarief, fan kuzyków!
Też byłem niepewny inteligencji. Geniuszy nie ma wielu, większość zatrzymała się na etapie ułamków w piątej klasie podstawówki. Teraz nie czynię z tego cechy numer jeden. Pewne jest i z tym się pogódź, że sam intelekt nie zapewni ci akceptacji otoczenia. Co najwyżej może pomóc w zrozumieniu tego świata, choć niekiedy możesz zostać traktowany jako dziwak. No bo interesujesz się fraktalami a nie meczem Legii z Widzewem. Moje marzenie to rozwijać pasję naukowe, niestety choroba (depresja) je pokrzyżowała. Teraz ważniejsze jest dla mnie poszukiwanie pozytywnych stron życia. A wkuwanie (na które i tak nie mam siły) nie pomoże się odnaleźć w społeczeństwie. Widziałem z jakim nabożnym szacunkiem były traktowane moje prace na studiach. Masówka i nic więcej, zabijanie czasu.

Jeśli chcesz coś wiedzieć to pytaj. Pamiętaj że poznanie świata nie odbywa się tylko poprzez myślenie. Żeby dostrzec piękno kwiatu nie potrzebne jest znać z jakich funkcji matematycznych składają się jego zarysy. Czasem taka wiedza może przeszkadzać nawet.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Hello.

przez Tokarief 28 lip 2013, 22:12
Nie chodzi mi o to, by być mądrzejszym, by się przypodobać ludziom. Mam w nosie ludzi, gdyż potrafią skrzywdzić tak czy owak. Chodzi mi o to, że jestem zwyczajnym debilem. Oglądał ktoś Forrest Gumpa? W niektórych momentach można mnie porównać do takiego osobnika - ciężko radzę sobie w życiu codziennym. Zresztą napisałem o tym temat.

Hello.

przez Synsa 28 lip 2013, 22:25
Witaj! :)
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Sortuj wg