Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszę głosy . Problem


Spider3020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 13 tak temu miałem zawał mózgu. Mam teraz 25 lat i od 3lat słyszę głosy które śmieją się ze mnie np. Patrz kaleka idzie po co on jeszcze żyje. To jest straszne. Czy neurolog może przepisać mi jakieś leki dzięki którym to minie ? Do psychiatry nie pójdę. Wolę już się w chacie zamknąć. Proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę głosy ze ktoś mi tak gada ale rozglądam się za siebie i nikogo nie ma. Omijam skupiska większych grup . Nie jestem typem samotnika ale swoim znajomym o tym nie powiem . Czasami boję się wyjść bo jestem strasznie nerwowy i wybucham i krzywdze naj bliższe mi osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neurologia psychiatria i psychologia mogą być zrozumiana całościowo przez jedną bystrą osobę.

Nie mając zaufania do psychiatry wszelkie proszki miałem od bystrego neurologa, a że po uszkodzeniu mózgu

też miałem tzw. głosy, to poskarżyłem się neurologowi i nie wiem jaki konkretny psychotrop mi przepisał,

ale głosy zniknęły i wspominam jako wielce zabawne wspomnienie, jak przez mgłę. A zabawne dlatego,

że głosy notorycznie używały w stosunku do mnie tonu rozkazującego, co powoduje u mnie wyłączenie opcji słuchania z automatu.

Koniec żartów. Dla Ciebie istotną informacją jest to, że uraz mózgu daje Ci prawo do wizyty u prywatnego neurologa

i że mądry neurolog jest w stanie przepisać skuteczne proszki psychotropowe nawet bardziej skutecznie niż psychiatra.

Taki neurolog prywatny powinien mieć doktorat, kilka fakultetów, renomę na cały kraj i mały procent zgonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×