Konnichiwa!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Konnichiwa!

przez Etermitka 10 lip 2013, 12:17
Fanka Anime i gier komputerowych. Cierpi. Cierpi na agorafobię od 3 lat, ze wzlotami i upadkami. Posiada super moce pozwalające jej się śmiać. Przeszłość? Dramatyczna.

Witam Was ;)
"Dzieje się ze mną coś niedobrego - śni mi się mięso, śni mi się krew. Chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk."

Konnichiwa!

przez Siding Spring 10 lip 2013, 12:24
Konicziwa!!!

Konnichiwa!

przez Etermitka 10 lip 2013, 12:26
<uśmiech nr 124> ^^
"Dzieje się ze mną coś niedobrego - śni mi się mięso, śni mi się krew. Chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Konnichiwa!

przez Siding Spring 10 lip 2013, 12:31
katalog usmiechow jakis jest?:)

Fajne japońskie słowko:D. Witaj na forum:)

Konnichiwa!

przez Etermitka 10 lip 2013, 12:37
Taki żart... Wywołujący - mam nadzieję - uśmiech :)

Konnichiwa!

przez Siding Spring 10 lip 2013, 12:40
;)

Konnichiwa!

przez na_leśnik 10 lip 2013, 12:51
Witaj Etermitka. Jak tylko wszedłem na twój temat powitalny, od razu przypomniało mi się jak kiedyś "Kawaii" kupowałem co miesiąc! To były czasy... :105:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Konnichiwa!

przez rotten soul 10 lip 2013, 13:03
Ohayōgozaimasu Etermitko.
Rozgość się i używaj często tych super mocy. Nie każdy tutaj je posiada ;)
rotten soul

Konnichiwa!

przez Arhol 10 lip 2013, 13:19
Kolejna osoba która boi sie ludzi/nie przepada za nimi i woli świat przedstawiony anime i gier?
Witam serdecznie ;) mal jest? :)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Konnichiwa!

przez kamil_88 10 lip 2013, 22:51
Domo.

Wydajesz się być bardzo pozytywną osobą, oby pobyt na tym forum pomógł Ci przeskoczyć to z czym się zmagasz ;)
Może kiedyś pochwalisz się mocami? Z chęcią nauczyłbym się jakichś technik ;)
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

Konnichiwa!

przez nomorewords43 11 lip 2013, 20:05
komban-wa
ale spotkałem się z opinią, że w anime jest mnóstwo mądrych dialogów,
które po wyłuskaniu i zrozumieniu pomagają fanom w pokonaniu codziennych trudności.
Dlatego jeśli jest w Tobie coś z kunoichi (określenie z mangi na shinobi płci pięknej),
to nie załamiesz się agorafobią, przejrzysz subfora: leki, medycyna niekonwencjonalna i kroki do wolności,
gdzie znajdziesz dla Siebie wskazówki, jak przestać się męczyć z tą dolegliwością, która i mnie trapi,
pomimo kilku lekarstw, suplementów i kilku pooglądanych motywujących anime.
nomorewords43

Konnichiwa!

przez Mihau 15 lip 2013, 11:04
Cześć! :)

Konnichiwa!

przez Etermitka 15 lip 2013, 12:50
Ojej... Nie było mnie tutaj przez weekend i czuję się mile zaskoczona tak ciepłym powitaniem ^^

Kestrel napisał(a):Kolejna osoba która boi sie ludzi/nie przepada za nimi i woli świat przedstawiony anime i gier?
Witam serdecznie ;) mal jest? :)

Bingo :) "mal"?

kamil_88 napisał(a):Domo. Wydajesz się być bardzo pozytywną osobą, oby pobyt na tym forum pomógł Ci przeskoczyć to z czym się zmagasz ;)
Może kiedyś pochwalisz się mocami? Z chęcią nauczyłbym się jakichś technik ;)

W dużym skrócie kluczem jest dystans. Nie wiem tylko czy pobyt na jakimkolwiek forum jest w stanie pomóc w przeskoczeniu problemów z jakimi się zmagamy. Raczej to kolejna przykrywka, by nie myśleć tak o rzeczywistości :) Co złego jest zresztą w przykrywkach? Dzięki nim idziemy przez życie z uśmiechem, jednak nie można się zatracić... Najlepiej taką przykrywkę po prostu dzierżyć w dłoni, o heh <trzyma pokrywkę niczym rycerka średniowieczna> ^^

nomorewords43 napisał(a):komban-wa
ale spotkałem się z opinią, że w anime jest mnóstwo mądrych dialogów,
które po wyłuskaniu i zrozumieniu pomagają fanom w pokonaniu codziennych trudności.
Dlatego jeśli jest w Tobie coś z kunoichi (określenie z mangi na shinobi płci pięknej),
to nie załamiesz się agorafobią, przejrzysz subfora: leki, medycyna niekonwencjonalna i kroki do wolności,
gdzie znajdziesz dla Siebie wskazówki, jak przestać się męczyć z tą dolegliwością, która i mnie trapi,
pomimo kilku lekarstw, suplementów i kilku pooglądanych motywujących anime.

Anime dzielą się na te typu "Dragon ball" przeznaczone dla widzów w wieku poniżej 15 roku życia (ale nie tylko) i te dla dorosłych, ambitniejsze pozycje. Nie raz zdarzyło mi się wzruszać podczas oglądania... Może Cię zaskoczę, ale zdarzają się również gry przy których nie sposób nie uronić łezki ;) Z tego co piszesz rozumiem, że również masz problemy z wychodzeniem z domu. Jak długo to u Ciebie trwa? Jak sobie z tym radzisz?

Konnichiwa!

przez Arhol 15 lip 2013, 13:04
Etermitka, mal - my anime list :),można tam uzupełnić wszystkie pozycje które sie oglądało ;)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg