Witajcie moze ktos chce pogadac?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez znerwicowanaIlona 05 lip 2013, 19:28
Jestem Ilona popadlam w nerwice przez zwykly bol gardla ktory trwal 3 miesiace wiem ze to nie normalne ale tak bylo stres w domu mialam od dziecka ale nerwica mnie spotkala tak nagle ze trudno uwierzyc :( :( :( :( :( Ktoregos dnia wieczorem poczulam potworny ucisk w gardle ktory zreszta mam do dzis i nawet leki nie pomagaja a biore afobam pol tabletki i asertin mam okropne skutki uboczne po tych lekach... Inne objawy nerwicy to kolatanie serce myslenie o sercu dusznosc uczucie dlawienia w gardle przyduszania czasem cos mi scieka po tylniej scianie gardla ciagle placze mam mrowienie rak dziwne przeskakiwanie serca .... Najbardziej nie umiem sobie poradzic z dusznosciami przy chodzeniu i w spoczynku oraz tym czyms w gardle to nie daje zyc nie wychodze z domu nawet bo boje sie wysilku..... leki narazie nie pomagaja mija tydzien a lepiej nie jest czyzby lekarze sie pomylili ;( Opiszcie mi swoje przezycia i objawy choroby Pozdrawiam

przez Artemizja 10 lip 2013, 22:19
znerwicowanaIlona, witaj na forum. Zajrzyj do działu "nerwica lękowa" ;) Może tam znajdziesz coś dla siebie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg