Dzień dobry Wszystkim :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ania_taka 06 lip 2013, 19:56
cierpliwości... w końcu będzie lepiej, znowu będzie dobrze. Niestety musisz troszkę na to poczekać

przez maciekpoznan 06 lip 2013, 20:21
Boże jakim ja jestem słabym człowiekiem :( Było już tak dobrze. A mój świat znowu runął w gruzach.
Przed chwilą leżałem na łóżku, ryczałem, drgawki miałem, pociłem się, przed chwilą wstałem i odpaliłem kompa tylko po to by wejść na forum i zobaczyć być może kilka słów otuchy. Dziękuję Ci Aniu!
Nie wiem, czy wytrzymam ,ale postaram się :(

przez ania_taka 06 lip 2013, 20:38
Maciek !!!! Wytrzymasz !!! Wiem to !!! ja też pamiętam jak leżałam na łóżku, płakałam i płakałam i obwiniałam się o wszystko, wymyślałam sobie dziwne rzeczy i wmawiałam niestworzone histrorie.... a teraz.... jest ok :) Maciek, pisz, będę pomagać jak mogę, po to jest tutaj to forum. Jestem z Tobą!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maciekpoznan 06 lip 2013, 21:06
Dziękuję Ci Aniu. Właśnie się podniosłem z łóżka, kurcze boję sie utraty pracy, zawiedzenia bliskich znowu, boję się wszytskiego .. za chwilę znów muszę się położyć. Dziękuję, że mi pomagasz...

przez ania_taka 06 lip 2013, 21:17
Maciek, ah ta praca, ja też się bałam że stracę... A pracowałam ponad 6 lat w jednej firmie... no i pewne okoliczności sprawiły że straciłam pracę. Nie tak dawno bo w lutym. No i nikt mi głowy z tego powodu nie urwał, świat się nie skończył... Znalazłam drugą, którą po dwóch miesiącach też straciłam. Od miesiąca mam kolejną i też nei wiem jak długo będę ją miała, bo jak na razie nie jest najciekawiej. Ale już się nie boję. Jak nie taka, to inna. Zawsze coś znajdziesz :) Maćku a kiedy ta kolejna wizyta u lekarza... z tego co piszesz to na prawde nie wiem czy warto czekać, czy wziąć te fluo.... zastanów się nad tym, czy dasz radę. Może nie warto się męczyć. Zawsze możesz ponownie spróbować odstawić. Uwierz i tak osiągnąłeś ogromy sukces, będąc tyle czasu bez leków w ogóle. Mi od 4 lat najdłużej udało się wytrzymać bez paroksetyny chyba ok. 4-5 miesięcy.

-- 06 lip 2013, 21:41 --

hej Maćku.... wstawaj z łóżka... zajmij myśli chociażby tym forum.... jeszcze trochę, potem spać i oby całą noc dobrze przespać

przez maciekpoznan 07 lip 2013, 05:33
Dziękuję Aniu. Wieczór był bardzo słaby, zobaczymy jak dzień minie. Jak narazie jest tak średnio. Wstałem i właśnie zajrzałem tutaj, żeby czymś myśli zająć :(

przez ania_taka 07 lip 2013, 07:03
maciekpoznan, w dzień na pewno będzie łatwiej :) słonko świeci u mnie :) a u Ciebie? planuję trochę się poopalać :) a Ty? masz coś w planach?

przez maciekpoznan 07 lip 2013, 08:20
Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej :) W sumie nie mam żadnych planów, ale coś muszę wymyślić zająć myśli. Mam u siebie siostrzeńców, może z nimi trochę czas spędzę ..
Zobaczymy jak to będzie, najważniejsze nie myśleć o tym...

przez ania_taka 07 lip 2013, 08:23
ooo a w jakim wieku? no przy dzieciach to jest co robić :) pomysłów na zabawy im nie brakuje :)
a moje plany z opalaniem nie wyjdą - słonko coś się schowało za chmury

przez maciekpoznan 07 lip 2013, 10:32
Mam dwóch siostrzeńców, jeden to mój imiennik ma 5 lat i jest moim chrzesniakiem, a drugi - Wojtek- ma rok z kawałkiem. Generalnie fajnie, bo zajmują mi czas, a tego mi w zasadzie potrzeba. Osttanimi czasy nie miałem dla nich czasu, bo każdy weekend spędzałem u znajomych , kolegów, albo w pracy. Teraz,kiedy chwilowo czuję się lepiej, to staram się z nimi pobawić trochę.

Wczorajszy wieczór był straszny, naprawdę . Myślałem, że nie przeżyję ani jednej sekundy dłużej :( . Zimny pot, niepokój, drgawki, mdłości, duszności- to tak bardzo lekko opisane to, co się działo ze mną.

Jutro od rana wypadałoby iść do pracy, mam nadzieję, że będzie ok. :( Zależy mi na pracy.... Oczywiście dziś na pierwszym miejscu jest to, by wyzdrowieć, by lepiej się poczuć i żyć "normalnie".

przez ania_taka 07 lip 2013, 15:12
no to faktycznie przy takich maluchach jest co robić, pomysłów na pewno im nie brakuje :)

Maćku a nie masz możliwości już jutro iść do lekarza? z tego co piszesz trudno mi sobie wyobrazić ze obędzie się bez fluo

przez maciekpoznan 07 lip 2013, 15:44
Aniu dzisiaj już fluo wziąłem pierwszą tabletkę, muszę przygotować się na wzrost wagi...
A co do wizyty u lekarza, moja lekarka przyjmuje we wtorki i czwartki. Dawno już pozbyłem się wstydu w stylu "co ludzie powiedzą, że chodzę do psychiatry". Te złe stany są tak nie do wytrzymania, że walę do niej twardo nie patrząc na nic. Tym bardziej, że już raz mnie wyciągnęła z tego.

W ogóle to bardzo Ci dziękuję, że ze mną piszesz. To bardzo pomaga.

przez ania_taka 07 lip 2013, 15:49
Nie ma za co Maćku :) cieszę się że mogę pomóc, a wiem jak to jest w takim stanie... dobrze że wziąłeś już fluo, więc z dnia na dzień będzie teraz coraz lepiej... powolutku będzie wszystko się prostować :)) a jeżeli chodzi o lekarza to ja też się nie wstydzę, chociaż nie mówię wszystkim o tym że choruję.
Mówisz że tyjesz po tych lekach? hmmm ja biorę paroksetynę, z tego co wiem, działanie iedentyczne jak fluo, i muszę przyznać że nie wpływa mi na wagę - figurka całkiem niezła ;) może warto zmienić lek?

przez maciekpoznan 07 lip 2013, 15:57
Wiesz co , może po prostu wynikało to z tego, że wtedy byłem w baaaaardzo słabym stanie, byłem tak słaby, że nie wstawałem z łóżka. Schudłem w bardzo krótkim czasie bardzo mocno. Po czasie, jak moja pani dr dobierała mi leki, w końcu udało się trafić na fluoksentynę. Po niej była zdecydowana poprawa i wrócił apetyt. Być może to był po prostu efekt jojo. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, bardzo tego bym chciał.

Poza tym ja na codzień jestem podobno bardzo towarzyskim, wesołym facetem. Mam niską samoocenę to fakt, ale nawet jak wchodże ( przynajmniej jak sie dobrze czułem) do sklepu to zaraz pogaduchy ze sprzedawczynią, gdziekolwiek kogoś nie spotkam to zaraz rozmowa, żarty, smiech... Jak ktoś taki może mieć to chorubsko? Druga sprawa nie mogę po prostu moim znajomym powiedzieć na co choruję. Nie mogę. Teraz jak to wróciło brakuje już mi wymówek dlaczego nie idę z nimi np. na piwo.

A powiedziałaś Aniu jakieś przyjaciółce, przyjacielowi o tym ?

Sortuj wg