hello!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hello!

przez Marika86 03 lip 2013, 14:44
hej,
mam na imię Marika, mam 26lat i od dwóch lat praktycznie na stałe mam zawroty głowy i problem ze wzrokiem...do tej pory zrobiłam milion badań, wykluczyłam szereg chorób i dopiero jeden mądry kardiolog wysłał mnie do psychiatry z powodu nerwicy :(

dzisiaj - od prawie roku jestem bezrobotna, mój dwu letni związek się sypie, a dla mnie wyczynem stały się zakupy w osiedlowym sklepiku :-| każdy wypad "na miasto" kończy się omdleniem, każde spotkanie ze znajomymi (nie mówiąc już o ludziach, których nigdy wcześniej nie widziałam) stało się dla mnie udręką
ponadto od kilku lat cierpię z powodu wrzodziejącego zapalenia j. grubego, które średnio kilka razy do roku "dorzuca mi zmartwień"
postanowiłam do was dołączyć, żeby w końcu zrobić coś ze swoim życiem, przestać płakać, "wziąć się za siebie"....taki jest plan - do tej pory "dawał w łeb", ale może przy wsparciu innych nerwicowców w końcu się powiedzie ;)

pozdrawiam wszystkich serdecznie i witam cieplutko ;)

hello!

przez kolekcjoner snów 07 lip 2013, 06:25
Hej. I jak idzie? Nikt Ci nawet niestety tutaj nie odpisał...
kolekcjoner snów

hello!

przez ania_taka 07 lip 2013, 07:02
Witam Marika86, tutaj znadziesz wsparcie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

hello!

przez Marika86 09 lip 2013, 09:47
kolekcjoner snów napisał(a):Hej. I jak idzie? Nikt Ci nawet niestety tutaj nie odpisał...

Na razie czekam na wizytę u psychiatry i staram się dostać na terapię DDA....ale nastawiam się na "walkę"

Ty odpisałeś/aś - to dla mnie już naprawdę dużo :D

hello!

przez mała-mi 09 lip 2013, 14:50
Ja jeszcze odpisuję i przy okazji sie witam, bo też jestem tutaj nowa :) Trzymam kochana za Ciebie kciuki, wydajesz sie być bardzo mocną osobą (w pozytywnym słowa znaczeniu), więc na pewno dasz radę.

hello!

przez Mihau 09 lip 2013, 16:08
Witaj!
Znam Twoje problemy. Niestety.

hello!

przez 1smyk 09 lip 2013, 20:39
Część, Marika
Zawroty głowy i problem ze wzrokiem... dodatkowo zakłócenia mowy, a po ataku potworne bóle głowy... Znam to, a kiedyś znałam aż nadto dotkliwie...
Mnie akurat bardzo dużo pomógł stary, doświadczony okulista :)
Palisz?

...a to wstrętne jelito wymaga szczególnej troski...
Lubię żyć, na dodatek żyć tak, jak lubię

hello!

przez Marika86 10 lip 2013, 11:29
1smyk napisał(a):Część, Marika
Zawroty głowy i problem ze wzrokiem... dodatkowo zakłócenia mowy, a po ataku potworne bóle głowy... Znam to, a kiedyś znałam aż nadto dotkliwie...
Mnie akurat bardzo dużo pomógł stary, doświadczony okulista :)
Palisz?

...a to wstrętne jelito wymaga szczególnej troski...

jak dla mnie to właśnie jelito przyczyniło się w znacznym stopniu do problemów nerwicowych: liczne pobyty w szpitalu, dziekanka na studiach, a potem ciągłe zwolnienia w pierwszej "poważnej" pracy....doszły zawroty głowy, omdlenia i tak zostało do dziś...przez cały ostatni rok robiłam milion różnych badań - od rezonansu głowy, po badania na boreliozę - odwiedziłam szereg lekarzy i wszystko wskazuje że fizycznie jestem zdrowa....
co konkretnie powiedział Ci "stary, doświadczony okulista"? :smile: miałeś takie problemy na tle nerwowym?
mam też pytanko do wszystkich nerwicowców: czy ktokolwiek z was miał zawroty głowy praktycznie na stałe? bo ja tak mam dzień w dzień od ponad półtorej roku...czasami lżejsze, czasami nie mogę ustać na nogach, ale ani na chwilę mnie nie opuszczają :?
dziękuję kochani za wszystkie powitania i odpowiedzi :uklon:

p.s. nie - nie palę :D

hello!

przez Morgana 10 lip 2013, 12:15
Witaj!
Dobrze że do nas dołączyłaś, mamy podobnie.
Bądź silna i walcz o siebie - jak my wszyscy :)

hello!

przez na_leśnik 10 lip 2013, 13:00
Witaj Marika86.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg