Nowa Ja - Lili7

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowa Ja - Lili7

przez Lili7 02 lip 2013, 13:07
Witam,
Pisze i pisze na tym forum a wypadało by sie przedstawić.
Jestem Lili7, mam 31 lat. Jestem w trakcie ciężkiego rozwodu, przedłużającego sie w nieskończoność dzięki mojemu wkrótce ex mężowi. (oskarza mnie o bicie córki co za tym idzie świadkowie za i przeciw, badania w RODK itd oczywiście to bzdura, nigdy nie skrzywdziłam swojego dziecka).
Lecze sie na depresję, dopiero to początek więc jest mi trudno z tym wszystkim.
Przez to co przeszłam w trakcie małżeństwa (poniżanie, bicie) mam problemy w obecnym życiu.
Z większością rzeczy sobie nie radzę, aż się dziwie że znalazłam w sobie tyle siły by odejśc od tego kata.
Moją najwiekszą radością w życiu jest moja 13-to miesięczna córka i to dla niej chce sie wyleczyć.
Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko.

Witam więc wszystkich i mam nadzieję że pomożecie mi w mojej walce z ta przeklętą chorobą.
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

Nowa Ja - Lili7

przez amelia83 02 lip 2013, 13:13
Lili7, witaj na forum, rozgość się
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Nowa Ja - Lili7

przez S_And_S 02 lip 2013, 14:34
Witaj Lili7, jasne, że pomożemy ;).
S_And_S

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nowa Ja - Lili7

przez anna marek 02 lip 2013, 17:21
hej lili ja tez mam nerwice ale psychoterapeutka stwierdza ze moze to byc spowodowane utrata mamy umarła kilka lat temu trzy lata po niej tata zmarł a mam dopiero 23 lata.mama zmarła jak miałam 18 lat;( witaj wiec wsród nerwusów :D

Sortuj wg