LęKI Z KTóRYMI CIężKO SOBIE DAć RADę

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kasia_28 14 lis 2006, 08:48
No witam :P
Dżinks - a czy byłaś u lekarza? Masz jeszcze jakieś objawy oprócz duszności np. jakieś lęki, strach przed wyjściem z domu lub coś takiego?
Ja byłam u lekarza i nie ukrywam, że doraźnie pomagają mi leki a swoją drogą jak najmniej staram się o TYM myśleć - ja wiem, że lęk atakuje niespodziewanie, ale trzeba próbować mu się nie poddać! ;)
Pamiętaj - to TY masz kontrolę nad swoim ciałem, a nie ono nad Tobą :smile: :smile:
Napisz coś więcej - spróbuję pomóc ;)
Pozdrawiam

przez dżinks 29 lis 2006, 00:11
no niby tak i wiem ze tak naprawde masz racje w tym co piszesz Kasiu ale widzisz... we mnie siedzi ten lęk to "coś" tak głeboko gdzies w podwsiadomosci ze nawet zapanowanie nad wlasnym cialem nic nie da :( Bylam z tym u kilku lekarzy. Ostatnio doktor przepisała mi Atarax po pół tabletki na dzień. Mam lęki przed stratą kogoś bliskeigo.Nie lubie nawet gdy ktos z moich bliskich jeżdzi autem bo mysle ze moze zdarzyc sie jakis wypadek. Ostatnio czesciej dretwieja mi rece i twarz a naweyt raz myslalam ze zemdleje. Mysle ze to bierze sie z tego ze nie moge dostatecznie dobrze oddychac i w rezultacie mam niedotlenienie mózgu. Biore juz 3 miesiac psychotropy. Najpierw afobam,potem relanium a teraz wlasnie atarax :( nie wiem cos sie dzieje i boje sie najbardziej niewiedzy! Prosze napisz cos jesli wiesz wiecej o tym. Pozdrawiam. Dżinks.

Sortuj wg