lęk przed jaką kolwiek rozmową

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Gordon91 06 cze 2013, 16:22
Witam, jestem nowy na forum. Przez ostatnie miesiące mam problem z podejmowaniem jakichkolwiek rozmów z ludźmi a nawet z bliskimi mi osobami. Gdy zaczynam rozmowę zaczynam się zacinać, nie wiem co powiedzieć, nagle brakuje mi słów. Zaczynam mówić bez sensu i jakiejkolwiek poprawności. Dla mnie jest to bardzo duży problem a tym bardziej że już mam prawie 22 lata, niebawem kończę studia( w sumie zostało mi 1,5 roku), chciałbym rozpocząć pracę, tylko tam gdzie chce pracować ważny jest kontakt z drugim człowiekiem, a co mi bardzo to stwarza problemy. Jak sobie tym radzić?? Czy psycholog bądź inny specjalista mi pomoże??

przez eliza_w3 07 cze 2013, 01:26
Hej :)

Ja miałam kiedys problem z rozmawianiem z wlasnym ojcem. Nie wiedzialam jak zaczac rozmowe. :roll: Przeszło samo, ale nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku. Twoje objawy moga wynikac ze stresu zwiazanego ze zblizajacym sie koncem studiow. Mie np. wizja ukonczenia studiow i rozpoczecia pracy zawodowej strasznie stresuje. :D Nie wiem jak to jest z Toba. ;) Z własnego doswiadczenia wiem jakie cuda potrafi robic stres z ludzmi, wiec doradzam wizyte u psychiatry. ;) On Cie dalej pokieruje i uzna czy przyda Ci sie psycholog czy tez nie.

przez TAO 07 cze 2013, 01:44
eliza_w3 napisał(a):Hej :)

J Z własnego doswiadczenia wiem jakie cuda potrafi robic stres z ludzmi, wiec doradzam wizyte u psychiatry. ;) On Cie dalej pokieruje i uzna czy przyda Ci sie psycholog czy tez nie.

Może jednak zanim do psychiatry to spotkaj się z psychologiem.
Psychiatrzy to ostatnie ogniwo, w łańcuchu leczenia zaburzeń psychicznych!!!.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg