Witam i wyjaśniam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i wyjaśniam

przez Candy14 28 lip 2013, 00:27
Dawno temu to było?

5 lat temu.. chodzilam rok.Lekow nie bralam chociaz wciaz pewnie przydalyby mi sie na sen. POszlam w najgorszym momencie w zyciu ale i najlepszym. Nie mialam juz nic do stracenia a moglam jedynie zyskac wiec bylam zmotywowana

a Ty w jaki sposób sobie z nimi radzisz?

KOntroluje. Kiedys wierzylam ze jak cos czuje to jest to prawdziwe. Dzis juz wiem kiedy sie nakrecam i nie pozwalam sobie poplynac. Racjonalizuje. Nie ufam juz swoim odczuciom boi wiem ze wielokrotnie spowodowane sa moimi skrzywieniami a nie faktycznym stanem.

rotten soul, ciesze sie, ze robisz te male kroki :D Trzymam kciuki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Witam i wyjaśniam

przez rotten soul 28 lip 2013, 00:41
Candy14,
KOntroluje. Kiedys wierzylam ze jak cos czuje to jest to prawdziwe. Dzis juz wiem kiedy sie nakrecam i nie pozwalam sobie poplynac. Racjonalizuje. Nie ufam juz swoim odczuciom boi wiem ze wielokrotnie spowodowane sa moimi skrzywieniami a nie faktycznym stanem.

Otóż właśnie. Takie sposób myślenia jest najlepszy i sam też go stosuje. Zimna logika i nie pozwalanie sobie na krzywe wkręty. Podpisuję się pod tym, bo dzięki temu mogę pracować nad zmienianiem siebie jak to opisałem w poprzednim poście.

A ja się cieszę, że Tobie się udało :great: . Pozytywnych przykładów tutaj jak na lekarstwo, więc dobrze, że o tym piszesz, a nie zwinęłaś się z tego forum jak większość zwycięzców (podejrzewam, że tak zrobili).
Też trzymam kciuki za Ciebie, aby to gówno nie dopadło Cię w przyszłości z powrotem. Wypijemy za pomyślność niedługo, to wtedy będzie musiało się udać ;)
rotten soul

Witam i wyjaśniam

przez Candy14 28 lip 2013, 00:56
Wypijemy za pomyślność niedługo, to wtedy będzie musiało się udać ;)

:D koniecznie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam i wyjaśniam

przez Aranjani 29 lip 2013, 15:48
rotten soul napisał(a):Aranjani,
No to mam nadzieję, że spanikujesz. Jak coś to dzwoń(nr telefonu u moderacji). ;)

Jakbym rzeczywiście był taki fajny, to nie byłbym sam całe życie. Więc wiesz to raczej tylko pozory. Z resztą będziesz mogła to zweryfikować na żywo.

w końcu znajdziesz jakaś wolną :mrgreen:

Śmiejesz się i słusznie, bo to mało realne.

;) do grudnia jeszcze troche ;) to jak cos to zgłoszę się do moderacji :D

mam nadzieję, że będzie mi dane :D

ja się nie śmieje tylko sie uśmiecham :D
Aranjani

Witam i wyjaśniam

przez rotten soul 02 sie 2013, 22:53
Aranjani,
;) do grudnia jeszcze troche

Łoo, tego czasu to się jeszcze możesz rozmyślić, także widzę, że to jeszcze nic pewnego. ;)
mam nadzieję, że będzie mi dane :D

Spanikować :?: ;) Po cichu też na to liczę :twisted:
ja się nie śmieje tylko sie uśmiecham :D

Ach tak. No to ulżyło mi. :smile:
rotten soul

Sortuj wg