witam nerwicowców

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam nerwicowców

przez Magda 19 sie 2005, 15:03
Witam wszystkich nerwicowców. Choruję od 5 lat.Wszystko rozpoczęło się po œmierci mamy.Diagnoza została postawiona przez psychiatrę. Nie biorę psychotropów. Leczę się homeopatycznie. Nie mam stałego dostępu do internetu. W miarę możliwoœci będę zaglšdać na to forum.Mogę również służyć radš. Po 5 latach można mówić o jakimœ doœwiadczeniu w walce z chorobš :D . Pozdrawiam wszystkich. Magda
Magda

przez shadow_no 19 sie 2005, 15:09
Witam, i zapraszam do częstego pisania. :)
Każda rada jest cenna.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

nerwy, nerwy

przez agnieszka 22 sie 2005, 14:20
mam na imie agnieszka , podobnie jak ty Magdo choruję o d ponad 5 lat
wszystko zaczęło sie po œmierci mamy i babci
od 5 lat z rocznš przerwš chodzę na psychoterapie trzymaj sie powodzenia jesze napisze
agnieszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 22 sie 2005, 18:22
Witajcie! Widze że sporo osób ma tak jak ja 5- letnie doœwiadczenie z tym paskudnym stanem. Piszcie, piszcie i trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam serdecznie.

przez Gość 09 wrz 2005, 22:51
Witam!!!Ja choruje od roku, a wszystko zaczelo sie od problemow finanspwych :( Teraz tez one sa ale ja staram sie patrzec na nie z dystansem chociaz nie jest latwo :cry: !!! Nie chodze na zadna psychoterapie tylko biore leki ziolowe jak na razie pomagaja-a moze to moja psychika dziala :?: Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Trzymajcie sie!!!
Gość

Sortuj wg