boje.sie.wychodzic.z.domu!!!!!!!!pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez dawid86 20 maja 2013, 22:43
ja terz to mam pierwszy lat to mialem jakies 1o lat temu i powraca co jakis czas alkochol niekiedy pomaga bo uspokaja ale morzna popasc w alkocholizm wtedy som 2 problemy wydaje mi sie rze dasz rade i ci to minie i bedzie ok powodzenia i sily ci zycze

przez Depeszowiec 22 maja 2013, 09:13
Ja znowu mam inny problem,nie moge zasnac,.ciagle relanium lykam i nic

przez wysłowiona 22 maja 2013, 12:44
Ja znowu mam inny problem,nie moge zasnac,.ciagle relanium lykam i nic

Mała seria pytań:) Boisz się w nocy? Jesteś pobudzony? Masz jakieś inne problemy? Masz dużo stresu w życiu, masz poczucie sprawczości i bezpieczeństwa? Ja też miałam problemy ze snem, ale tylko gdy się bałam. To całkiem co innego niż klasyczna bezsenność, dlatego pytam ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez robercik567 17 maja 2015, 18:14
Ja tez sie boje wychodzic z domu sam Mieszkam W USA w malym miasteczku na przedmiesciach w Norridge. Jakies dwa Lata pamietam jak wyszlem z domu gdzie mialem isc na impreze do kolezanki to wieczorem napadla na mnie jakas grupa ludzi, ktorzy szli w moim kierunku I zaczeli mnie wtedy wypytywac Co mam w kieszeni a ja na to Im ze nic I poszlem dalej a oni za mna podeszli znowu I zaczeli wypytywac Co mam w kieszeni Coraz glosniej I ja powiedzialem Im zeby mi dali spokoj Bo inaczej zadzwonie na policje a oni wzieli mnie Nabili z piesni w moje prawe oko 3 razy, nie moglem sie w ogole obronic I ucieklem stamtad szybko do domu I caly zaplakany, Chodzilem potem z okiem pobitym I juz potem balem sie sam wychodzic znowu I nie wychodzilem juz z domu juz przez kilka lat I mam ten lek do dzisiaj. Cala dla mnie Ameryka to pasmo nieszczesc :(

Sortuj wg