boje.sie.wychodzic.z.domu!!!!!!!!pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez znudzona-ona 13 maja 2013, 18:34
sam ją wysyłałeś do lekarza kilka postów temu. po co chcesz mieszać? dziewczyna ma jakiś problem i wizyta u psychiatry jej pomoże, co innego ma niby zrobić??
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Saraid 13 maja 2013, 18:35
zmienny, gdyby umiała sobie poradzić bez psychiatry,sama to nie zakładała by tego wątku jak widać nie potrafi i prosi o radę ,natomiast uważam,że znudzona-ona ma racje .Co zrobi z naszymi radami to już jej sprawa.
Saraid

przez zmienny 13 maja 2013, 18:37
no polecałem i dalej uważam, że to najlepsze rozwiązanie, ale, że psychiatra jest jedynym rozwiązaniem, to moim zdaniem lekka przesada.

autorka napisała, że nie chce iść do psychiatry, więc nic nie mieszam. 8)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malgorzatka020 13 maja 2013, 22:14
dam.rade.sama.bez.lekow.a.robie.kropki.bo.mi.spacja.nie.dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez znudzona-ona 13 maja 2013, 22:18
skoro sam sobie poradzisz to po co chcesz od nas rady? i dlaczego nie chcesz iść do lekarza? ale te milion wykrzykników mogłaś sobie darować, jeden by wystarczył
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez jasaw 13 maja 2013, 23:09
znudzona-ona, a co złego widzisz w tych wykrzyknikach??? Każdy po swojemu wyraża emocje, podkreśla znaczenie, tego co napisał itd...

-- 13 maja 2013, 22:11 --

Ja, dla odmiany, mam zepsutą myszkę, dzięki której powielam posty, dostaję już z tym szału, a nie mam obecnie możliwości zakupienia nowej...a bez - nie potrafię :(
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez malgorzatka020 14 maja 2013, 00:53
uzywam.kropki.nie.dla.frajdy.tylko.mi.spacja.nie.dziala!!!!*Wiola* ----wiem.co.mi.dolega.mam.depresje.lekowa.i.nie.jestem.idiotka.by.sadzic.ze.nagle.mi.to.przejdzie.i.ktos.co.s.napisze.i.bedzie.juz.dobrze!!!!siegam,tu.tylko.po.rady.i.podyskutowac.z.kims.kto.moze.jak.ja.ma.takie.cos!!!jesli.nie.chcesz.doradzic.to.nie.krytykuj.te.forum.jest.po.to.by.o.depresji.pisac.!!!! :!: :!: :!:

-- 14 maja 2013, 01:01 --

jakas.paranoja!!!lekarz.nic.mi.by.nie.dal.jak.bym.sama.nie.chciala.tego.zmienic.wlasnie.mam.sile.by.walczyc.o.lepsze.zycie.bo.WALCZE.i.PRZYZNAJE.sie.do.sslabosci!!!wymadrzacie.sie.tu.we.dwie.a.gowno.wiecie.o.zyciu

przez *Wiola* 14 maja 2013, 01:31
malgorzatka020, Ależ ja Ci nie bronię pisać , tylko nie wiem czego się spodziewasz- cudu?
Może i gówno wiem o Twoim, wiem za to wystarczając dużo o lękach , które mnie na 5 lat w domu uwięziły.
Moderator

przez malgorzatka020 14 maja 2013, 09:22
*Wiola* ale.juz.pisalam.ze.cudow.sie.nie.spodziewam.tylko.rad.jak.ktos.sobie.z.tym.poradzil.a.nie.rad.typu.idz.do.lekarza.nazryj.sie.lekow.niech.mnie.zmula.i.bedzie.dobrze

przez Saraid 14 maja 2013, 09:39
malgorzatka020, własnie my którzy piszemy w tym watku chcąc Ci pomóc poradzilismy sobie z tym za pomocą leków badż psychoterapii.Teraz co?masz nam za złe ,że złe rady Ci dajemy?Człowiek który naprawdę jest chory i szuka pomocy każdą przyjmie z wdzięcznością,a Ty atakujesz nas że dajemy Ci takie rady nie inne.
Saraid

przez malgorzatka020 14 maja 2013, 10:06
nikogo.nie.atakuje.rada,idz,do,lekarza,to,nie,rada.bo.to.najprostrze.rozwiazanie.powiedziec.chorem.zeby.sie.leczyl!to.ja.sama.wiem.ze.lekarz.by.dal.leki.ale.powtarzam.poraz,kolejny.jak.wy.sobie.z.tym.radzicie???wy.zaatokawylyscie.mnie.za.kropki.i.za.wykrzykniki :!: a.tu.nie.o.to.chodzi.bo.krokpi.i.wykrzykniki.nie.maja.znaczenia.w.tym.watku!a.wy.co.przy.pierwszym.ataku.do.lekarza.lecialyscie.po.pieprzone.psychotroby.by.zamulily.cialo.i.umysl.i.wydawalo.sie.nam.ze.sie.dobrze.czujemy?z.ta.choroba.trzeba.wewnetrznie.sobie.poradzic.bo.leki.odstawisz.i.nadle.wroci.ze.dwojona.sila!kazdy.ma.inne.sposoby.na.stres.i.leki.i.ja.wlasnie.chce.poznac.jak.ktos.sobie.radzi.co.robi.by.sie.uspokoic.by.opanowac.umysl.i.cialo!nie.tylko.chcem.rad.moge.i.pomoc.wymienic.sie.uczuciani.podyskutowac.z.kims!idziesz.do.lekarza.tez.z.nim.gadasz.a.to.taki.sam.czlowiek.ja.i.my.wszyscy.wiec.czemu.nie.mozna.tu.sobie.pogadac.

przez *Wiola* 14 maja 2013, 17:51
Jak widzę to Ty jesteś mądrzejsza od nas wszystkich razem wziętych , więc nie wiem po kiego Ci nasze rady ;)
Moderator

przez kaja123 14 maja 2013, 18:03
malgorzatka020 napisał(a):nikogo.nie.atakuje.rada,idz,do,lekarza,to,nie,rada.bo.to.najprostrze.rozwiazanie.powiedziec.chorem.zeby.sie.leczyl!to.ja.sama.wiem.ze.lekarz.by.dal.leki.ale.powtarzam.poraz,kolejny.jak.wy.sobie.z.tym.radzicie???

Cześć :D No ja sobie poradziłam idąc do psychoterapeuty i do lekarza psychiatry. Mówisz że najprostsza rada hmm no to rewelacja że tak uważasz. Ja tam wolę prostsze rozwiązania :D

przez wysłowiona 14 maja 2013, 18:49
kazdy.ma.inne.sposoby.na.stres.i.leki.i.ja.wlasnie.chce.poznac.jak.ktos.sobie.radzi.co.robi.by.sie.uspokoic.by.opanowac.umysl.i.cialo!nie.tylko.chcem.rad.moge.i.pomoc.wymienic.sie.uczuciani.podyskutowac.z.kims!idziesz.do.lekarza.tez.z.nim.gadasz.a.to.taki.sam.czlowiek.ja.i.my.wszyscy.wiec.czemu.nie.mozna.tu.sobie.pogadac.

Ok, ja jestem chętna do pomocy:) Jeśli nie chcesz iść do lekarza, nie idź. Nikt Cię nie może zmuszać, to Twoje życie. Napisz może na początek, spokojnie, czego dokładnie się boisz wychodząc z domu? Ludzi, wypadków, czegoś nieokreślonego?
Ja Ci mogę podrzucić kilka metod i napiszesz, czy już próbowałaś.

Sortuj wg