Witam wszystkich.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich.

przez Sajmon18 09 maja 2013, 20:38
Dotarłem na to forum, bo chce podzielić się z moimi zaburzeniami. Jakiś czas temu spróbowałem marihuany i od tego czasu (3 miesiące) zaczęły dziać się ze mną dziwne rzeczy, stalem sie niespokojny, balem sie wychodzenia z domu.Wydawało mi się, że wszyscy się ze mnie śmieją , w szczególności w szkole. Niedawno 26 kwietnia dostalem ataku psychozy, ponacinalem sobie powierzchownie skórę na rękach i wylądowalem na oddziale psychiatrycznym. Przeżylem tam koszmar.Dostawalem leki:Rispolept 2mg i Hydroksyzynę 0,5 mg. Następnie nasiliły się objawy lękowe , więc dostalem Clozapen 0,5 mg. Wyszedłem 6 maja ,dalej mam brac te leki , ale mam straszne pobudzenie .Chyba to się zwie aktyzja. Nie mogę usiedzieć na miejscu .Jutro mam kontrole u lekarza. Jak myślicie muszę o tym powiedzieć? Bo mnie to strasznie męczy.Jakie leki były by najlepsze na te zaburzenie? Z góry dzieki za pomoc.
Pozdrawiam.
Risperon 2mg , Zolafren Swift 10mg,Doxepin 10 mg, Akineton 2mg, Hydroxyzyna 25mg

Witam wszystkich.

przez likerto 09 maja 2013, 23:20
Cześć!
Myślę, że warto powiedzieć lekarzowi o pobudzeniu. Znając w pełni Twój stan, będzie mógł lepiej Ci pomóc.
Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wkrótce wyzdrowiejesz!

Witam wszystkich.

przez Lux24 10 maja 2013, 18:42
Nie warto, ale nawet trzeba lekarzowi wszystko powiedzieć. I ja trzymam kciuki :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich.

przez Sajmon18 10 maja 2013, 19:08
Właśnie wróciłem od lekarza, przepisał Akineton 2mg oraz Propranolol 10mg. Myślę, że teraz powinno pomóc.
Risperon 2mg , Zolafren Swift 10mg,Doxepin 10 mg, Akineton 2mg, Hydroxyzyna 25mg

Sortuj wg