Witam ponownie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie

przez Nuve 27 kwi 2013, 01:48
Witam, jakis czas temu tutaj sie udzielalem, nerwica lekowa + depresja. myslalem ze to wszystko za mna, lecz ostatnimi czasami po przestaniu brania lekow widze nawrot... derealizcja towarzyszy mi juz 24h na dobre, boje sie znowu udaru mozgu, guza, ze przestane oddychac.

koszmar powraca, wiec w tej chwili kiedy mam wrazenie ze zaraz sie udusze przybawam znowu na te forum ktore kiedys pomagalo mi w trakcie atakow sie pozbierac

najbardziej sie boje ze przez to ze przez pare miesiecy zaznallem NORMALNEGO ZYCIA (bez lekow o udar i zemdlenie, bez stanow depresyjnych) teraz bedzie ciezko...

czolem

Witam ponownie

przez Arhol 27 kwi 2013, 02:03
Witamy...niestety (dla ciebie) ponownie...zwykle się cieszyłem gdy ktoś znikał z forum bo zaczęło mu się wieść...zjawisko przeciwne do tego pierwszego nie jest zbyt szczęśliwe..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Witam ponownie

przez Saraid 27 kwi 2013, 02:46
Nuve, witaj
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg