Witajcie wszyscy :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez tahela 24 kwi 2013, 01:57
słoneczna_dusza,
cześć sytuacji a ratowaniem kogoś było sporo a jeśli idzie o gazetę to właśnie Kasia
(nick kasiątko) i chwała Kasi za to:)>
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez słoneczna_dusza 24 kwi 2013, 14:32
Jeśli chodzi o moje problemy są to problemy rodzinne, wyniszczanie psychiczne przez najbliższą rodzinę z którym już umiem sobie radzić zdecydowanie lepiej niż w dzieciństwie, jednakże pewne rany pozostały, oprócz tego wpakowałam się w związek z trudnym człowiekiem, skłonnym do uzależnień, nie wiem co zrobić z tą znajomością, bo z drugiej strony jesteśmy do siebie bardzo przywiązani emocjonalnie. Ciężka jest też do zniesienia czasem codzienność, w poczuciu samotności i wyobcowania..
"Nie ma bezsensu życia. Jest tylko brak zrozumienia sensu."
Polecam - Eksperyment Roesenhana - http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana

przez Auman 24 kwi 2013, 14:50
słoneczna_dusza napisał(a): oprócz tego wpakowałam się w związek z trudnym człowiekiem, skłonnym do uzależnień, nie wiem co zrobić z tą znajomością, bo z drugiej strony jesteśmy do siebie bardzo przywiązani emocjonalnie.

Ja się nie znam zupełnie na sprawach damsko męskich, ale jeśli ten człowiek jest do Ciebie przywiązany emocjonalnie, to powinien dla Ciebie zrezygnować z nałogów. Daj mu ultimatum: albo Ty albo nałogi. Jeśli wybierze nałogi, to znaczy że nie był Ciebie wart.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 24 kwi 2013, 18:29
słoneczna_dusza, hejka ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 24 kwi 2013, 19:02
słoneczna_dusza, kłaniam się i witam na forum.

A ostatnio,zaledwie tydzień temu uratowała refren o czym się nie mówi,ale chylę czoła przed Nią :uklon:
Anna Maria

przez słoneczna_dusza 24 kwi 2013, 22:06
i ja chylę czoła, choć nie bardzo wiem o co chodzi :) Głęboki podziw i wyrazy uznania Kasiątko :)

Marcin20.04, on już zrezygnował z jednego z nałogów, jak to on określa dla mnie, z tym że wygląda to tak, że jeden nałóg zamienił na drugi. Tj teraz bierze bardzo silne leki, również przeciwbólowo ale często dlatego aby umieć normalnie funkcjonować, albo na zasadzie " polepszaczy humorów". Jednakże dla kobiety najgorszą cechą faceta jest babiarstwo....
Czy uważacie, że to normalnie że facet mając swoją dziewczynę szuka sobie jakiś koleżanek na necie, z którymi szybko przechodzi na inne płaszczyzny znajomości, gada przez telefon godzinami, czasami się z którąś spotka na żywo, oczywiście zawsze ma solidne wytłumaczenie albo jest to "przypadkiem", przy czym gdy proszę nigdy nie chce mi pokazać rozmów z nimi na necie ani esemesów?
Albo że mając swoją dziewczynę pisze do swojej byłej "uwielbiam cię:P"? niby że żartem, ale jednak..
"Nie ma bezsensu życia. Jest tylko brak zrozumienia sensu."
Polecam - Eksperyment Roesenhana - http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana

przez Auman 24 kwi 2013, 22:09
słoneczna_dusza napisał(a):Czy uważacie, że to normalnie że facet mając swoją dziewczynę szuka sobie jakiś koleżanek na necie, z którymi szybko przechodzi na inne płaszczyzny znajomości, gada przez telefon godzinami, czasami się z którąś spotka na żywo, oczywiście zawsze ma solidne wytłumaczenie albo jest to "przypadkiem", przy czym gdy proszę nigdy nie chce mi pokazać rozmów z nimi na necie ani esemesów?
Albo że mając swoją dziewczynę pisze do swojej byłej "uwielbiam cię:P"? niby że żartem, ale jednak..

I w tym momencie znowu zaznaczę, że nie mam pojęcia na temat kontaktów damsko męskich, ale wydaje mi się to niezbyt normalne, a już na pewno nie w porządku wobec Ciebie.
Auman

przez julkaapril 26 kwi 2013, 00:52
To ja też się przywitam! Witam wszystkich :) heh
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

przez *Monika* 27 kwi 2013, 01:25
Bombcat, julkaapril witajcie kochani :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Mihau 27 kwi 2013, 10:12
słoneczna_dusza no to coś nas łączy ... niestety.

przez Pieprz 27 kwi 2013, 10:14
nie wiem co to za temat ale też się przywitam :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg