Pomogę Wam !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pomogę Wam !

przez *Wiola* 22 kwi 2013, 21:20
Teraz już się nawet pukać nie trzeba, wystarczy tylko potrzymać, hmm :shock:
Moderator

Pomogę Wam !

przez Siddhi 22 kwi 2013, 21:28
Dlaczego tak bardzo negujecie to o czym piszę, nawet tego nie próbując?
Może dlatego, że to kosztuje i sprawiasz wrażenie (cienkiego ;p) spamera?

Czytałeś książkę to pomoż nam, napisz o co chodzi w tej metodzie, krok po kroku, każdy będzie Ci wdzięczny, a jeśli pomoże to obiecuję, że kupię 3 takie książki i inni napewno też kupią. :P
Siddhi

Pomogę Wam !

przez Hope1994 22 kwi 2013, 21:31
*Wiola*, Dobra zajechało spamem, ale chciałem dokładnie pokazać o co chodzi ;) Napisałem na pocżatku nawet 3 takie same wątki w różnych tematach i działach, ale zrozum, jeżeli metoda byłaby trefna to bym o niej nie pisał... Chyba wszyscy tutaj użytkownicy chcą być zdrowi, cieszyć się życiem, a z tego co patrze to wiekszość osób narzeka. Nie moge zrozumieć dlaczego praktycznie każdy tak neguje metode ozdrowienia, nie próbując nawet jej. Przecież taki cel chyba miał być tego forum, żeby wspólnymi siłami wyjsć z problemów oprócz ciągłego narzekania na nie. Nie wiem *Wiola*, czy jesteś lekarzem(psychiatrą, psychologiem), i co sądzisz o innych metodach leczenia, ale kurde oprócz brania lekarstw i wizyt lekarskich warto spróbować czegoś ,,nowego".

-- 22 kwi 2013, 21:34 --

*Wiola*, nie wiem o co Ci chodzi z tym pukaniem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomogę Wam !

przez Candy14 22 kwi 2013, 21:35
Hope1994, swoja nachalnoscia skutecznie wszystkich zraziles do tej metody. Ić stąd
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomogę Wam !

przez Hope1994 22 kwi 2013, 21:41
Siddhi, tłumaczyłem, że w ciele masz skupioną energię, przechodzi ona z rąk do ośrodków w mózgu, który jest odpowiedzialny za wszystko w organizmie. Przepływ energii powoduje redukcje stresu, uzdrowienie złych wspomnień przez to super samopoczucie, i normalne odbieranie bodźców zewnetrznych, a zatem wyzbycie sie depresji, nerwic, przygnebienia, bólów na ciele, migren, co ważne, także nowotworów.

Pan na filmiku pokazuje jak się kody robi:

http://www.youtube.com/watch?v=ChH1zpVqoiI

Nie usuwajcie tego filmiku, bo to nie jest spam, jak inaczej mam wam pokazać te metodę.

-- 22 kwi 2013, 21:43 --

Ok, jeszcze jedno...

W*urwa mnie jak taka pusta dziunia Candy14, w prostacki sposób sie zachowuje, ale to jej sprawa, niech cierpi dalej i narzeka.

Pomogę Wam !

przez *Wiola* 22 kwi 2013, 21:45
Hope1994, Na forum panuje regulamin, więc nawet jakbyś tu napisał ,że dajesz każdemu kto przeczyta milion złotych, to i tak wątek ma być jeden ;)

Jestem psychiatrą amatorem :lol:

Z pukaniem chodzi o metodę EFT, już tu takich cudownie uleczonych było kilku ;)

-- 22 kwi 2013, 21:47 --

Jak myślisz , czy Twoje dotykanie jest skuteczniejsze od akupunktury? Bo z tego co rozumiem to mniej więcej chodzi o podobne mechanizmy?
Moderator

Pomogę Wam !

przez znudzona-ona 22 kwi 2013, 21:50
no dobra a jeżeli się podotykałam i to g****o dało to co teraz?
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Pomogę Wam !

przez *Wiola* 22 kwi 2013, 21:51
znudzona-ona, :lol: widocznie dotykałaś nie tam, gdzie trzeba ;)
Moderator

Pomogę Wam !

przez znudzona-ona 22 kwi 2013, 21:53
jestem przekonana, że nie dotarłam jeszcze do mojego psychologicznego punktu G, muszę więcej dotykać....

Pomogę Wam !

przez Candy14 22 kwi 2013, 21:55
Hope1994 napisał(a):

Ok, jeszcze jedno...

W*urwa mnie jak taka pusta dziunia Candy14, w prostacki sposób sie zachowuje, ale to jej sprawa, niech cierpi dalej i narzeka.

Bardzo jestem pomocny :D od razu lepiej sie czuje :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Pomogę Wam !

przez Hope1994 22 kwi 2013, 21:56
*Wiola*, Nie jestem takim fachowcem, ale z tego co wiem to raczej na pewno skuteczniejsze bo w kodzie uzdrawiania nie ma ciał obcych jest tylko Twoje ciało, głowa i ręce. Widzisz piszesz, że jesteś psychiatrą amatorem. Nie chce Cie obrażąć, ale twórca metody i zarazem autor książki ,,zęby zjadł" na leczeniu i pomaganiu chorym, jego żona chorowała 12 lat na depresję endogenną, aż w końcu wynalazł kod, pisał, że został natchniony(fakt autor wierzył w Boga, był nawet pastorem 10lat). 2 lata oparcowywał tę metode, a teraz wykłada ja po całych Stanach. Wraz z przyjacielem onkologiem światowej sławy zaczął ją stosować również na ludziach dotkniętych rakiem. Na ich stronie masz wszysko, wraz z listami, ludzi, którzy zostali wyleczeni :
http://thehealingcodes.com/

-- 22 kwi 2013, 21:59 --

znudzona-ona, na filmiku masz dokładnie pokazane jak masz mieć ułożone ręce http://www.youtube.com/watch?v=ChH1zpVqoiI

Musisz poczekać tydzień, dwa na efekty.

Nie przestawaj, powodzenia ;)

Pomogę Wam !

przez znudzona-ona 22 kwi 2013, 22:02
proszę cię, ta strona to jedna wielka reklama i zachęta do wydania kasy na to żeby dowiedzieć takich banałów, że stres powoduje różne schorzenia i że modlitwa plus machanie przed twarzą ci pomoże

Pomogę Wam !

przez Hope1994 22 kwi 2013, 22:03
Candy14, masz w opisie napisane, że wystarczy, że będziesz dzisiaj trochę lepszą sobą niż byłaś wczoraj.

Udało Ci się ,dzisiaj jesteś jeszcze bardziej chamska niż wczoraj :/

-- 22 kwi 2013, 22:04 --

znudzona-ona, Podałem filmik, nie musisz kupować książki jak nie chcesz, stosuj sam kod tak jak jest pokazane na filmiku ;)

Pomogę Wam !

przez Candy14 22 kwi 2013, 22:10
Udało Ci się ,dzisiaj jesteś jeszcze bardziej chamska niż wczoraj :/

Zaden z moich trzech postow nie byl chamski... Ty natomiast sie popisales. Oby tak dalej 8)

Sortuj wg