Hej!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej!

przez Aldebaran 21 kwi 2013, 09:23
Jestem Mateusz, na forum zaglądam od czasu do czasu - szczególnie w okresach obniżonego nastroju, jak ja to nazywam, wtedy, gdy "coś" mnie dopada, a jest tego sporo: zazwyczaj drobne kłopoty zdrowotne, które u mnie, typowego hipochondryka, urastają do rangi życiowego problemu. I choć mam z kim porozmawiać w domu, i - o dziwo, bo to chyba rzadkie - spotykam się ze zrozumieniem znajomych, to jednak pomyślałem, że warto by poniękąd udzielać się też tutaj, uczestniczyć trochę w życiu "znerwicowanych" mówiąc ogólnie.

A piszę teraz, bo pod czterech dni znowu coś się stało. Wieczorem zaczęło mi nagle dźwięczeć, a raczej: buczeć w uchu. Nieraz buczało tak zaraz po przebudzeniu się, podejrzewamy z mamą, że to od kręgosłupa, który mimo młodego wieku, mam skopany. może od przeziębienia - coś się zatkało? W każdym razie jest to dość uporczywe, szczególnie w nocy. I, jak na dyskomfort przystało: od razu zaczęło się czytanie, czytanie, wkręcanie sobie różnych rzeczy, spadek nastroju i spięcie w żołądku, którego nie znoszę i które nie raz już mnie katowało. Wcześniej, w liceum, przez szereg miesięcy - z przerwami - i w okresie wakacyjnym wkręcałem sobie schizofrenię. Nie życzę nikomu tego, przez jakie histerie i ataki paniki przechodziłem.

Cóż, oto jestem ;)
Aldebaran

Hej!

przez Artemizja 21 kwi 2013, 10:04
Aldebaran, witamy wśród Nas ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Hej!

przez Keraj 21 kwi 2013, 21:56
Cześć Aldebaran :) Witaj na forum!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg