Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez vifi 21 kwi 2013, 12:50
Witajcie wszyscy, tyle nowych osób zagnieździło się w jednym temacie, że nie sposób wszystkim odpowiedzieć.
napograniczu, jak chcesz żeby ktoś się pochylił nad twoimi problemami to załóż nowy temat (na ogół ludzie się witają we własnym temacie), ale rejestruje się tu tyle osób, że nie zawsze (od razu) ktoś odpowie. Przecież nie dyżurują tu psycholodzy (no może z jednym wyjątkiem), a inne chore osoby.
Niestety jeśli kogoś boli to główną uwagę zwraca na siebie.
Po profesjonalną pomoc odsyłamy do lekarza, ale jak chcesz pogadać o naturze wszechświata, o tym co ci jest czy nie jest to nie krępuj się.

Witam.

przez Kalebx3 21 kwi 2013, 13:44
Ja jednak stwierdzam ze brak zainteresowania moja osoba wiec chyba usune konto

Npograniczu , chcesz zainteresowania swoją Osobą?
-To zainteresuj NAS sobą, bo to co zasiejesz wróci do Ciebie stokrotnie , ,,anie straszysz ,że usuniesz konto.Ba takie zagrywki to dla dzieci w piaskownicy...sorry za dosadność ,ale tak to wygląda. Nic za darmo , pewnie masz wiele do zaoferowania , podzielenia się , pomocy innym cierpiącym ,wykorzystaj TO , potrafisz .
Narka.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Witam.

przez Candy14 21 kwi 2013, 14:19
napograniczu, :lol: lol.. oczekiwales przywitania z kwiatami?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez ewaki 21 kwi 2013, 20:22
napograniczu napisał(a):Wszyscy tu je mamy,
Ja jednak stwierdzam ze brak zainteresowania moja osoba wiec chyba usune konto :cry:
Witam wszystkich! Jestem tu nowa. Ciesze sie, ze znalazlam to forum. Zyc mi sie nie chce...Porobilam testy jakie tylko znalazlam w necie i wychodzi na to, ze to depresja. Mam tez cos, co nazywa sie rozchwianiem emocjonalnym. Zyc mi sie nie chce, jestem wciaz poddenerwowana, w stanie beznadziei, zalekniona, zle spie, a wlasciwie wcale nie sypiam. Jestem od lat poza granicami Polski. Powoduje to u mnie tez nostalgie i tesknote. Obawiam sie psychotropow, ale dluzej juz nie daje rady. Mam nadzieje, ze od Was sie dowiem wiele na temat moich problemow. Pragne Was wszystkich przeprosic za ew. blety w moich tekstach. Lata poza Krajem robia swoje :uklon:

Witam.

przez migotka783 21 kwi 2013, 20:27
hejka ja zalogowałam się tutaj bo miałam problemy z zaufaniem, mój chłopak bardzo cierpiał z tego powodu ale dzięki temu forum zrozumiałam czemu tak się działo, teraz lubię tu zaglądać i czytać sobie co piszą ludzie ale przede wszystkim wasze wpisy pomagają mi pracować nad sobą i pozwalają uwierzyć, że będzie dobrze :D jeszcze długa droga przede mną i dużo pracy nade mną ale wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka i moje kochane córeczki :D i życzę wam wszystkim szczęścia i trzymam za was kciuki :great:

Witam.

przez Auman 21 kwi 2013, 21:53
migotka783 napisał(a): wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka

Słusznie, wartościowa osoba, która zrozumie nasz problem jest niezbędna w pokonywaniu przeciwności.
Jeszcze wczoraj, kiedy się tu zarejestrowałem, byłem załamany, ale poznałem tu cudowną osobę, która mnie rozumie i chce mi pomóc. :) Dzięki niej szybko zauważyłem że na świecie istnieją dobrzy ludzie i uwierzyłem że mogę być zdrowy. :) Życzę Ci powiedzenia. :)
Auman

Witam.

przez migotka783 21 kwi 2013, 22:29
Marcin20.04 napisał(a):
migotka783 napisał(a): wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka

Słusznie, wartościowa osoba, która zrozumie nasz problem jest niezbędna w pokonywaniu przeciwności.
Jeszcze wczoraj, kiedy się tu zarejestrowałem, byłem załamany, ale poznałem tu cudowną osobę, która mnie rozumie i chce mi pomóc. :) Dzięki niej szybko zauważyłem że na świecie istnieją dobrzy ludzie i uwierzyłem że mogę być zdrowy. :) Życzę Ci powiedzenia. :)

dokładnie bo właśnie o to chodzi, że nauczyć się od nowa wierzyć w ludzi bo nie wszyscy są źli, nie wszyscy chcą nas skrzywdzić, nie wszyscy chcą nas wykorzystać, a jeśli tak będziemy myśleć to możemy stracić bezpowrotną szansę na spotkanie kogoś naprawdę wartościowego, kogoś kto odmieni nasze życie. nauczyć się wierzyć hm tak mało, a zarazem tak wiele

Sortuj wg