Basienka :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Basienka__ 11 kwi 2013, 21:46
Witajcie :) zarejestrowałam się na forum parę tygodni temu, ale dopiero teraz postanowiłam napisać. Jestem Basieńka, mam prawie 19 lat i maturę za miesiąc.
Byłam już u wielu psychologów, psychiatrów, lekarzy, ale żaden nie potrafił mi pomóc. Teraz znowu mam nową panią psycholog, przygotowuję się do terapii grupowej...
Mam fobię społeczną, zaburzenia odżywiania, nerwicę lękową i depresję. I zaburzenia osobowości, ale żaden z lekarzy nie umiał zdiagnozować jakie, może to ja się na tym nie znam...
W październiku 2010 próbowałam się zabić, ale się nie udało, potem przestałam jeść, potem znowu zaczęłam, wycofałam się z życia społecznego i tak sobie wegetuję. Całe liceum przewegetowałam. Mam znaczną otyłość, nienawidzę siebie, ale chcę to wszystko zmienić. Czuję, że nie jestem sobą, że to nie jestem ja, chcę się uwolnić, chcę być w końcu szczęśliwa. Wierzę, że się uda.
Mam nadzieję, że będzie mi dobrze tutaj :)
Trzymajcie się :)

przez vifi 11 kwi 2013, 23:55
Basienka__, Witaj. Przeszłaś psychoterapię indywidualną?

przez Keraj 12 kwi 2013, 20:16
Cześć Basienka :) Właśnie - proponowałbym też terapię, pomyśl o tym. I dobrze, że wierzysz w to, że się uda! Forum jest dobre, fajni ludzie. Myślę, że będzie Ci tu dobrze. Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 12 kwi 2013, 20:44
Basienka__, witaj Basieńko :D
Anna Maria

przez Riddick 13 kwi 2013, 15:01
Witaj :)
chetnie z kims poklikam.

przez Noxon 13 kwi 2013, 15:21
Witam. Powodzenia w powrocie do zdrowia. Masz wiarę, a to jest najważniejsze. Wierzę, że Ci sie uda!

przez Basienka__ 15 kwi 2013, 14:41
vifi, każdą terapię przerywałam. Czasami dlatego, że wydawało mi się, że jestem już zdrowa, a raz z powodu przeprowadzki do innego miasta. I właściwie ciągle powtarzam wszystko od początku...

Dziękuję za miłe przyjęcie :)

Mam jeszcze pytanie czysto techniczne. Chcę wysłać wiadomość prywatną. Wszystko ok, tylko wiadomość zamiast do folderu "wysłane" trafia do folderu "do wysłania". I tak jest od wczoraj. Dlaczego tak jest? Co mam z tym zrobić? Czy osoba do której wysłałam wiadomość widzi ją?

Pozdrawiam :)

przez Harry Haller 16 kwi 2013, 21:39
Cześć Basieńko...

przez tahela 16 kwi 2013, 21:41
hejka
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez vifi 17 kwi 2013, 08:44
Mam jeszcze pytanie czysto techniczne. Chcę wysłać wiadomość prywatną. Wszystko ok, tylko wiadomość zamiast do folderu "wysłane" trafia do folderu "do wysłania". I tak jest od wczoraj. Dlaczego tak jest? Co mam z tym zrobić? Czy osoba do której wysłałam wiadomość widzi ją?

To jest normalne. Zdaje się że możesz jeszcze cofnąć/zmienić tę wiadomość zanim druga osoba ją otrzyma.

przez Lux24 17 kwi 2013, 12:14
Mimo wszystko czuć w Tobie optymizm, no chyba że tylko tak mi się wydaje. Jeśli jednak nie, bardzo dobrze, obyś nie straciła go nigdy i nigdy się nie poddawała. Witaj :)

Sortuj wg