Nękanie?...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nękanie?...

przez KAMIL97 01 kwi 2013, 15:13
Jestem tutaj nowy, więc jeżeli to jest zły dział to sorry.

Jakieś 2 tygodnie temu mój były kolega bardzo mnie zdenerwował (cały czas dogryzał mi itp.) Jako że jestem przeciwnikiem bójek etc. coś mu tam powiedziałem i lekko kopłem. On się "troche" zbulwersował i zaczął intensywnie mnie kopać. Zbytnio mnie to nie bolało więc odpuścilem i poszedłem do domu. Następnego dnia jego kumpel lekko mówiać dopieprzył mi i powiedział że gdziekolwiek mnie spotka on lub jakiś jego kumpel będę miał bicie. Jakoś to do mnie nie dotarło i zlekceważyłem to. Wczoraj znów się minęliśmy i ponownie dostałem po twarzy, mówiąc że mnie ostrzegał. Od wczoraj zaczynał poważnie się bać o swoje zdrowie. Osobiście nie umiem się bić, jestem chudy i wgl ;/ a on albo jego kumple to takie typowe dresiki. Może brzmi to banalnie ale tak jest. U znajomych praktycznie zero pomocy. Jedni mówią że jestem "ciotą" i nie umiem się postawić (poprostu się ich boje a oni tego nie rozumieja) a inni nie chcą się w to mieszać.
W tej sytuacji nie wiem co robić. Jeżeli powiem rodzicom to wyjdę na lalusia i nadal będę obrywał. Jeżeli gdzieś indziej np. do pedagoga szkolnego to na kapusia i nadal będę obrywał :/

Mam nadzieje że zrozumieliscie o co mi chodzi

Nękanie?...

przez ameliaa 01 kwi 2013, 17:29
Spróbuj to najpierw załatwić sam, jeżeli są to "dresiki" to raczej jako donosiciel podpadniesz jeszcze bardziej. Porozmawiaj z kolegą, od którego zaczęła się cała afera i postaraj się przy tym nie okazywać strachu.

Nękanie?...

przez Sorrow 07 kwi 2013, 23:38
Jak jesteś słaby to najpierw musisz podreperować siłę.

Kup sobie książkę Paul Wady - "Skazany na Trening". Tam są ćwiczenia siłowe od początku. Tzn. np. pompki zaczynasz od robienia pompek na ścianie a nie od razu od pełnych pompek jak uczą te nieuki na WFie. Nie wymaga to sprzętu poza drążkiem do podciągania się i taboretem/ławeczką.
Do tego polecałbym trening Krav Magi do wyrobienia sobie odpowiednich odruchów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nękanie?...

przez tahela 08 kwi 2013, 00:15
Wychodzi na to,że czas zmienic znajomych.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Nękanie?...

przez Pieprz 08 kwi 2013, 00:21
KAMIL97, twój ojciec jest od tego żeby nauczyć się bić. Jak ma to zrobić jeśli nic nie wie?

-- 08 kwi 2013, 00:22 --

Kup sobie książkę Paul Wady - "Skazany na Trening". Tam są ćwiczenia siłowe od początku. Tzn. np. pompki zaczynasz od robienia pompek na ścianie a nie od razu od pełnych pompek jak uczą te nieuki na WFie. Nie wymaga to sprzętu poza drążkiem do podciągania się i taboretem/ławeczką.

Można też zacząć robić od normalnych ale kolana na ziemi. Bardzo skuteczne.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nękanie?...

przez Sorrow 08 kwi 2013, 00:28
Mushroom napisał(a):

Można też zacząć robić od normalnych ale kolana na ziemi. Bardzo skuteczne.

Tam są na trzecim etapie. Tyle że tam się robi chyba w seriach po 50 te pompki czy coś w tym stylu.
Ostatni etap to pompki na jednej ręce w jakiejś dziwnej pozycji. To jest od zera do bohatera.
Żałuję że nie miałem tej książki w podstawówce.

Nękanie?...

przez Pieprz 08 kwi 2013, 00:30
Tam są na trzecim etapie. Tyle że tam się robi chyba w seriach po 50 te pompki czy coś w tym stylu.

Zainteresowałeś mnie tą książką teraz :)
Król Balu

Nękanie?...

przez Sorrow 08 kwi 2013, 00:46
Mushroom napisał(a):

Zainteresowałeś mnie tą książką teraz :)

Tam są ćwiczenia na 6 grup mięśni. Zaczyna się od 4 ćwiczeń 2 razy w tygodniu. I się je robi póki się nie opanuje chyba 6tego etapu. Potem dochodzą 2 dodatkowe ćwiczenia - stanie na głowie i mostki.

Przeglądałem wczoraj angielskiego .pdfa. Jutro idę kupić i biorę się do roboty.
Ostatnio edytowano 08 kwi 2013, 00:59 przez Sorrow, łącznie edytowano 1 raz

Nękanie?...

przez Pieprz 08 kwi 2013, 00:55
Książkę już mam, jutro ją wypróbuję.
Król Balu

Nękanie?...

przez brodacz89 08 kwi 2013, 12:25
Powiem ci tak miałem podobna sytuacje ale w szkole dokładnie w gimnazjum pare lat temu,chodziła banda cwaniaczków po szkole i ściagała haracze od uczniów niby za ochrone i każdy bał sie to zgłosic zeby nie podpaść i nie mieć jeszcze gorzej a ci którzy nie chcieli płacić mieli regularny co miesięczny łomot,ja byłem z tych co nie chcieli dawać kasy więc dostawałem regularny wpie.dol,pewnego dnia miałem juz dośc tego wszystkiego wziąłem rure od odkurzacza poszedłem na osiedle przywódcy tej szajki, koło jego osiedla był sad przez który szedł do szkoły,zaczaiłem sie kiedy bedzie szedł sam przez ten sad(wiedziałem o której zaczyna lekcje danego dnia)patrze idzie wyskoczyłem zza jabłoni tak mu napierd.liłem ta rurą od odkurzacza że nie mogł sie podnieść, powiedziałem mu tyle jeszcze raz mnie ruszysz z kumplami to cie normalnie następnym razem zajeb.e tą rurą na śmierć,o dziwo skończyły sie szykany wołanie kasy itp.ale niestety nie wszystkich innych tępił tak jak wcześniej,także musisz sobie sam poradzić z tą sytuacja bo tak pokornie nie możesz przyjmować łomotu bo zrobia z ciebie maskotke i klauna którym beda mogli pomiatać,moja rada zaczaj sie na tego kumpla i z partyzanta zapi.rdol mu w łeb i wyjasnij sprawe :D pozdrawiam trzymaj sie

Nękanie?...

przez ameliaa 08 kwi 2013, 13:21
Tylko właśnie KAMIL97 pisze, że jest chudy i nie potrafi się bić więc nakopanie "koledze" do d... może nie wypalić. Swoją drogą to jest dziwne, że wcześniej rozmawiał normalnie pomijając to dogryzanie a teraz nagle ma przechlapane po jednej rozmowie. Coś tu nie gra

Nękanie?...

przez Miro 08 kwi 2013, 13:51
Co wy powariowaliście z tymi treningami i pompkami? Przecierz zanim on wyrobi siłę żeby natłuc pajacom będzie już wrakiem psychicznym, na to trzeba czasu.

Fakt, wybrał niewłaściwych przyjaciół skoro nikt nie chce mu pomóc...

Moja rada? Ciężko cokolwiek poradzić młodemu, ale zawsze zamiast męczyć się miesiącami z pompkami pokaż że masz jaja. Nie dasz rady gołymi rękoma? Kto powiedział że muszą być gołe? :great: Unikaj tylko ostrych przedmiotów bo to jest już przestępstwo! Są gazy, pałki teleskopowe itp. Lej ich pojedyńczo, nie kiedy są w grupie. Jest szansa że jak złotasz jednego to reszta odpuści.

P.S. Co złego to nie ja...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Nękanie?...

przez Pieprz 08 kwi 2013, 16:14
Sorrow, ta ksiązka jest super. Czytam i nie mogę się oderwać. Chyba ją dzisiaj całą łyknę.
Król Balu

Nękanie?...

przez brodacz89 08 kwi 2013, 16:46
ameliaa to dlatego pisze mu żeby zaczaił sie i zajechał mu z partyzanta(czyli znienacka od tyłu najlepiej)gwarantuje że jak go dobrze trafi to gościu nie będzie miał szans wstać to wtedy go docisnać do gleby i jest jego :D

Sortuj wg