Cześć:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Arkana 01 kwi 2013, 14:08
Na wstępie witam was serdecznie,
Postanowiłam powrócić do grona psychologów i psychiatrów, choć ostatnimi czasy próbowałam ich unikać. Kiedyś brałam fluokscentyne, później przestałam. Po półtorej roku powróciłam na przysłowiową kozetkę, brałam przez rok czasu parogen, hydroksyzynę, chodziłam na psychoterapię. Zrezygnowałam (chyba głównie z tego powodu,iż nigdy nie umiałam otworzyć się przed drugim człowiekiem, więc ta psychoterapia prowadziła donikąd). No i teraz po pół roku, znów powracam do ''tematu''.
Wcześniejsza diagnoza psychiatry mnie z lekksza dobiła: depresja dwubiegunowa afektywna, nerwica i jakiś typ osobowości, niestety zapomniałam tej ładnej nazwy, więc napiszę wprost-psychopatyczna. Dodatkowo cierpię na anhedonie, myślę,że to jakaś pozostałość po depresji; przyłapuję często sama siebie na kłamaniu o swoich uczuciach (które notabene są dla mnie ledwo odczuwalne). Emocję odczuwam tylko w dramatycznych/silnych sytuacjach co za gówniarza zaprowadziło mnie do sądu, zbudowało pokaźną kartoteką na policji, dało licznych wrogów. Owocowało także potężnymi awanturami łącznie z agresywnym zachowaniem. Ogólnie, literacko sprawę ujmując, kompletnie do d...
Postanowiłam powrócić by raz na zawsze poradzić sobie z różnymi rzeczami, zamknąć pewien dział życia. Choć ludzie odbierają mnie jako pewnego siebie ekstrawertyka to-paradoksalnie-jestem raczej izolującą się introwertyczką. Nie mam właściwie nikogo z kim mogę porozmawiać, dlatego błąkam się po forach internetowych i trolluje ;)

przez purimer_89 01 kwi 2013, 14:35
Arkana,
Witaj na forum.

przez luk_beta 01 kwi 2013, 19:20
I ja cię witam Arkana. :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keraj 01 kwi 2013, 21:51
Cześć Arkana:) Dobrze, że chcesz "poradzić" sobie z różnymi rzeczami. Witaj w klubie :)

przez phadera 01 kwi 2013, 23:19
witam, wszystkich Was serdecznie na forum, pozdrawiam Martyna

przez Siding Spring 01 kwi 2013, 23:58
dobry troll nie jest zly

przez Safadera 02 kwi 2013, 00:58
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam :)
Be the change that you wish to see in the world.

Sortuj wg