Cześć. Witajcie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć. Witajcie.

przez Ishtar 31 mar 2013, 23:12
Witajcie!
Mam mało lat i problemy, które choć może nie są szczególnie wielkie, bardzo dają mi się we znaki. Ciężko znoszę samą siebie. Od roku dzień w dzień rośnie we mnie poczucie beznadziei i smutku, takie przytłaczające, wywołujące niemal fizyczny ból. Myśli samobójcze i ich efekt - 7 prób odebrania sobie życia. Szara egzystencja, okropna samotność, brak przyjaciół, coraz większe kompleksy. Moi rodzice się rozwiedli, kiedy miałam dziesięć lat. Ale to boli, nadal, chociaż minęło trochę czasu. W podstawówce śmiali się ze mnie z powodu, że moi rodzice nie są razem. Zresztą, nie tylko dlatego - nie byłam lubiana, dalej nie jestem. Siedzi we mnie to dziesięcioletnie dziecko, bojące się ludzi, bojące się kolejnego odtrącenia. Boję się, bo jestem sama i nie umiem prosić o pomoc.
Interesuję się muzyką elektroniczną. Lubię czytać. I pisać - opowiadania i wiersze.
To tyle o mnie. Na forum zarejestrowałam się, bo chcę poznać sobie podobnych. Chcę przeczytać, jak radzicie sobie z tym, co na was spada.
Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Cześć. Witajcie.

przez niewidoczny 31 mar 2013, 23:16
Ishtar, hej. A teraz ile masz lat?
niewidoczny

Cześć. Witajcie.

przez Ishtar 31 mar 2013, 23:17
Hej! Niespełna 16.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć. Witajcie.

przez niewidoczny 31 mar 2013, 23:19
Więc w tym roku nowa szkoła? Może tam sie lepiej odnajdziesz...
niewidoczny

Cześć. Witajcie.

przez luk_beta 01 kwi 2013, 04:29
Witaj na forum Ishtar. :smile:

Cześć. Witajcie.

przez Pola27 01 kwi 2013, 12:19
Choc jestem tez tu od nie dawna to witamy ;)

Cześć. Witajcie.

przez Mybitterlove 03 kwi 2013, 07:50
Hej. Po przeczytaniu tego posta mam wrażenie, że czytam coś, co niemal sama napisałam. Jestem tu zupełnie nowa. Także mam niespełna 16 lat i ogromne, naprawdę ogromne problemy ze wszystkim, z czym się chyba da... Zdrowie, dom, rodzina, szkoła... Też nigdy nie byłam lubiana w szkole, nadal nie jestem, chociaż mam znajomych, z którymi rozmawiam. Co do rodziców... Moi rodzice się nie rozwiedli. Po prostu ich już nie ma. Jeśli chciałabyś kiedyś ze mną pogadać, to śmiało. Przeszłam naprawdę wiele jak na ten wiek i każde wsparcie nie jest złe : )

Trzymaj się.

Cześć. Witajcie.

przez Morgana 04 kwi 2013, 00:50
Witaj! :smile:

Sortuj wg