Salam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Salam.

przez erin. 14 mar 2013, 16:48
Witajcie.

Dość długo się zastanawiałam czy się tu zarejestrować, jednak.. to chyba potrzeba wsparcia, zrozumienia okazała się być silniejsza.

Po krótce nakreślę Wam swoją osobę.
Mam 25 lat, od lat borykam się z nerwicą natręctw i nawracającą depresją. Jestem też dda (chodzę na terapię) i odkąd pamiętam moje życie zawsze było jak na sinusoidzie.
Na dzień dzisiejszy mogę śmiało napisać, że nie radzę sobie w życiu. Najgorsza jest ta niepewność siebie, brak wiary, brak tego przekonania że kiedyś moje życie się odmieni. Każdego dnia powtarzam sobie że bedzie lepiej, a nie jest.. i choć mam znajomych, to i tak czuję się bardzo samotna.

Nie chcę i mam ochoty robić z siebie ofiary, meczennicy, bo różne tragedie chodzą po ludziach. Natomiast bardzo zależy mi na poznaniu tu osób z podobnymi doświadczeniami i skruszeniu tej twardej skorupy.

Pozdrawiam serdecznie.

Salam.

przez black swan 14 mar 2013, 19:44
Witaj :smile:
No risk - no fun, no pain - no gain.

Salam.

przez Philosoph 16 mar 2013, 22:52
Witaj, erin! Sami swoi - moje rewiry, analogiczne problemy.

Pozdrawiam!
„Potrzebny mi jest towarzysz. [...] Potrzeba mi wspólnika do przedsięwzięć odkrywczych. To, co dla jednego człowieka jest ryzykiem, niemożliwością, na głowie postawionym kaprysem – odbite w czterech oczach staje się rzeczywistością." (Bruno Schulz w liście do Tadeusza Brezy, 21 VI 1934)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Salam.

przez Cocoseque 16 mar 2013, 23:04
Mam podobnie, aczkolwiek samotność nie przeszkadza mi.

Sortuj wg