Nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nerwica

przez TheGanja88 02 mar 2013, 19:47
Witam :) Więc zacznę od początku... Jakieś 4 tyg zaczęły się moje problemy, szłam i czułam że zaraz zemdleję, oczywiście wystraszyło mnie to bardzo, zaczęły się bóle w klatce piersiowej po trzech dniach poszłam do lekarza rodzinnego, lekarka nie wiedziała co mi jest i skierowała na badanie krwi i moczu, mocz okej ale wykryto u mnie anemię, dostałam żelazo i witaminę B6. Miałam robione 4 razy ekg i prześwietlenie klatki piersiowej aby wykluczyć że z sercem coś jest nie tak, serce zdrowe. Przez te bóle w klatce i w plecach nie mogłam spać, i do tego doszły jeszcze lęki przed zaśnięciem. Poszłam do internisty on stwierdził że mam początki nerwicy i przepisał mi Rudotel brałam go ale przez dwa dni przerwałam i nie wiem czy teraz do niego wrócić. Bóle w klatce utrzymują się prawie całyczas, a ja jestem taka zdenerwowana tym wszystkim że szok już nie wspomnę o napadach lęku. Mam jeszcze skierowanie na usg jamy brzucha a 15 marca mam wizytę u psychiatry. Od jakiegoś czasu utrzymują mi się stany podgorączkowe ale lekarka mówiła mi że mam się tym nie przejmować. Co o tym wszystkim sądzicie? Interesuję mnie to czy powinnam wrócić do tego Rudotelu? I najważniejsze, czy z tego wyjdę? Bo na prawdę mam tego wszystkiego już dosyć i czuję się słaba psychicznie...

Nerwica

przez vifi 02 mar 2013, 20:02
Witaj
Ja bym wrócił do tego leku (chyba nie ma żadnych przeciwwskazań), przynajmniej do czasu wizyty u psychiatry. Nie martw się na zapas.

Nerwica

przez TheGanja88 02 mar 2013, 20:17
Z tego co wyczytałam w ulotce Rudotel uzależnia, prawie cały czas towarzyszy mi zmęczenie. Na prawdę boję się strasznie ... :(

-- 02 mar 2013, 19:54 --

O i jeszcze zawroty głowy, ciągle byłam zdrowa cieszyłam się życiem. A teraz nie jestem sobą w ogóle.. to nie jest na moją psychikę, za dużo tego wszystkiego. Pomóżcie ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica

przez vifi 02 mar 2013, 20:57
Rzeczywiście to jest jest pewne przeciwwskazanie. Ja bym go ograniczył do sytuacji kryzysowych a na codzień kupił sobie coś uspokająjącego bez recepty i po prostu zajął się czymś. Nie wiem co więcej mogę poradzić.
Te stany podgorączkowe polegają na tym że czujesz że masz gorączkę a jej nie masz albo niewielką? Jeśli tak to ja też to miałem (wiem że to słabe pocieszenie :P ).
Trzymaj się

Nerwica

przez TheGanja88 02 mar 2013, 21:07
Tak czuję że mam gorączkę a jak sprawdzam na termometrze to waha się od 36,6 do 37,5. Wiem że z anemią poradzę sobie , gorzej z tą nerwicą i bólami w klatce piersiowej. Dziękuję za radę :)

-- 04 mar 2013, 20:59 --

Do tego jeszcze teraz doszedł taki ścisk w mózgu :(

Sortuj wg