lek na strach

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

lek na strach

przez element 02 mar 2013, 13:09
Witam mam do Was pytanie obecnie jestem na parogenie i pramolanie ktore pomagaja mi w lekach. Jak narazie sa to leki ktore najlepiej sie spisuja. Nie mam juz tak nasilonych lekow, i jezeli chodzi i depresje tez jest lepiej, jednak zalezy mi na tym zebym mial sile do dzialania..... Mianowicie nie moge rano podniesc sie z lozka.... nawet jak przebudze sie o 8 i jestem wyspany nie mam motywacji aby wstac i cos robic... i tak leze nieraz do 12 w bezruchu. Nie moge sie z tego lozka zwlec.... Druga kwestia interesuje mnie cos na strach lub nie wiem jak to nazwac.... Zawsze bylem dobrym sportowcem olimpiady i takie tam profile sportowe. Nie gralem w pilke juz ok 5 lat.... Dzisiaj ide na hale i strasznie to przezywam. I moje pytanie jest takie czy jest jakis dorazny lek, ktory pozwoli mi dac z siebie 100 procent. Bo zawsze moje mysli koncentruja sie wokol strachu nerwicy i nie daje z siebie nawet 50procent kaleczac strasznie. Interesuje mnie taki lek zebym chociaz na te 1.5 h moglbym byc w 100 procentach soba i pokazac na co mnie stac. Zebym sie nie bal. Jak to jest z benzo? bralem duzo lekow ale nigdy benzo... Czy warto i jak to wyglada?
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

lek na strach

przez vifi 02 mar 2013, 14:09
element, Jesteś chory, to normalne że nie będziesz w takiej formie jak byłbyś zdrowy. Umysł wpływa na ciało. Można dać z siebie wszystko biegając z nogą w gipsie, ale obwinianie się że bez gipsu byłoby szybciej jest bez sensu. Daj sobie prawo do tych 50% i graj normalnie. Popatrz na swój podpis.
Z tego co wiem benzo jest uzależniające i raczej bym go unikał.

lek na strach

przez element 02 mar 2013, 18:05
Dzieki jak zwykle na wszystkich z tego forum mozna liczyc ;)
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

lek na strach

przez *Wiola* 02 mar 2013, 18:42
element, To miała być zgryźliwość? Wiesz ile tu jest wątków na ten temat?? Myslisz ,że chce się ludziom w kółko to samo powtarzać ;)
Moderator

lek na strach

przez zmienny 02 mar 2013, 19:00
Element, chyba nie tedy droga, ja bym sie nie chowal za lekami przed zyciem, rozumiem jakies skrajne sytuacje, ale leki zeby sie nie przejmowac gra w pilke?
Im bardziej bedziesz z powodu takich blahostek uciekal w leki, tym bardziej beda Cie takie sytuacje przerastaly, rozmiekczasz w ten sposob swoj charakter.
Jesli jednak taki jest Twoj wybor, to phenibut (odzywka) nie powoduje zaburzenia funkcji motorycznych, dodaje smialosci i uzaleznia.
zmienny

Sortuj wg