Szukam kogos takiego jak ja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez vifi 25 lut 2013, 01:05
po czesci kolegi do boksowania
Ale boksowania w sensie dosłownym?
Na forum znajdziesz kilku kolesi o podobnym światopoglądzie ( Candy14, podała ci dobry link gdzie ich możesz znaleźć).
Widzisz świat w bardzo ciemnych barwach. Przecież wiadomo że nie zawsze znajdzie się wymarzoną pracę. Nie chcesz pracować bo nie możesz czy np. nie będziesz siedział na kasie.
Myślę że dobrze by było jak byś porozmawiał z psychologiem o twoich problemach, zwłaszcza o tym poczuciu krzywdy, które chyba nie pozwala ci zacząć żyć.
Podejrzewam że masz nadopiekuńczych rodziców (mylę się?). Wydaje mi się że powinieneś zacząć się usamodzielniać i decydować o sobie, bo chyba ci ciasno w domu rodziców. Kiedy straci się kontakt z innymi to te rozmowy, zakochania itp. rzeczywiście mogą zacząć wyglądać jakoś dziwnie, sztucznie. Podobnie je często odbierają ludzie w depresji. A to nie w otoczeniu jest problem tylko w nich. Czy wzajemna miłość twoich rodziców polega na powtarzaniu "kocham cię", "bycie klaunem dla rozrywki" i posiadaniu sklepów internetowych? W ogólnym przypadku wcale tak nie jest. Która dziewczyna by poleciała na coś takiego?

przez dzizgi 25 lut 2013, 01:19
Candy14 napisał(a)::D i Ty sie dziwisz , ze dziewczyny Cie nie chca?

no właśnie i tu jest sedno sprawy, ponieważ w moim mniemaniu kobiety są nie miłe i potem jestem jaki jestem, a one z koleji to wykorzystują że jak taki jestem to niedziwne że żadnej nie mam i tu sie zamyka.
Inaczej pisząc któraś ze stron musiałaby sie zmienić, żeby do czegoś doszło, z tym że ja sie niechce zmienić.

ale wolalbym pisac z osobami co mają tak samo jak ja, to mi jakos lepiej pomaga, niż to użeranie.

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:22
dzizgi, jakbyś przestał mieć takie ciśnienie na ten temat to byś może trochę wyluzował i zaczął postrzegać ludzi jako ciekawe osoby do towarzystwa a nie potencjalne ruchadło-sprzątadła.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dzizgi 25 lut 2013, 01:26
vifi napisał(a):Podejrzewam że masz nadopiekuńczych rodziców (mylę się?)

no coś takiego, byłem wychowywany sam, na nadwrażliwego, jeśli to od wychowania sie wywodzi, napisałem 'nadwrażliwego' ponieważ przejmowałem sie zawsze wieloma rzeczami chyba, w tej chwili czesto niewiem co czuje i co jak sie nazywa, bo mój stan trwał długo

przez *Wiola* 25 lut 2013, 01:26
Mushroom, :great: nic dodać
Moderator

przez inbvo 25 lut 2013, 01:27
Mushroom napisał(a):dzizgi, jakbyś przestał mieć takie ciśnienie na ten temat to byś może trochę wyluzował i zaczął postrzegać ludzi jako ciekawe osoby do towarzystwa a nie potencjalne ruchadło-sprzątadła.
od 'sprzątadeł' to z daleka:P

<uraz z dzieciństwa:P>
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:29

nie pytam co robiłes z odkurzaczem :D
Król Balu

przez dzizgi 25 lut 2013, 01:32
Mushroom napisał(a):dzizgi, jakbyś przestał mieć takie ciśnienie na ten temat to byś może trochę wyluzował i zaczął postrzegać ludzi jako ciekawe osoby do towarzystwa a nie potencjalne ruchadło-sprzątadła.

nie podoba mi sie klasyfikowanie jako ruc..acza kogos kto jest prawiczkiem, a jesli chodzi o wyluzowanie nie jest to możliwe w tym stanie, zresztą moje nagromadzone problemy, długa obserwacja życia, która mi dostarczała uczucia smutku powoduje że nie moge byc usmiechnietym, spontanicznym z zapałem człowiekiem

przez inbvo 25 lut 2013, 01:33
Mushroom napisał(a):

nie pytam co robiłes z odkurzaczem :D
dobra ok.

przynaję.

MASZ POCZUCIE HUMORU
;)

przez Candy14 25 lut 2013, 01:34
nie podoba mi sie klasyfikowanie jako ruc..acza kogos kto jest prawiczkiem,

Mysle ze nie prawictwo bylo tu inspiracja ale to jak sie wypowiadasz o kobietach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:34
zresztą moje nagromadzone problemy, długa obserwacja życia, która mi dostarczała uczucia smutku powoduje że nie moge byc usmiechnietym, spontanicznym z zapałem człowiekiem

uważam że jesteś w pułapce swoich czarnych myśli ale nawet tego nie widzisz. Problemy widzisz tylko na zewnątrz.
Król Balu

przez inbvo 25 lut 2013, 01:36
jedno jest jednak prawdą...

jak się nakręcisz prawictwem to ciężko to traktować luzacko...

ja nie mówię o kimś kto na siłę szuka, ale zupełnie wyluzować to wtedy raczej trudno.

przez marcel 25 lut 2013, 01:38
Mówisz i masz . Przypadek trochę podobny do twojego.Stary , myślisz że kasa , posiadanie sklepów itp to szczyt ludzkich marzeń.Generalizujesz kobiety. Te które na to leca ,są nie godne twojej uwagi . Tak po prostu.Sam mam trzy dyszki na karku, mieszkam z rodzicami i jestem sam. Ale to raczej w sobie upatruję problem i postanowiłem go rozwiązać. Też chce mieć kobietkę , może i dzieci , ale najpierw muszę sie uporac z własnymi "demonami" aby ich na innych nie przenosić . Pracuję na kierowniczym stanowisku, nie najgorzej zarabiam , dom jest mój , mam nie najgorszy samochód i co? G... za przeproszeniem. Zyję w samotni . Narazię leki które dają mi speeda do robienia w swoim zabałaganionym życiu swoistego porządku.A cóz złego jest w mówieniu drugiemu człowiekowi że się go kocha ? Zacznij generalne "sprzatanie " , porada od podobnie zagubionego.Pozdrawiam
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

przez dzizgi 25 lut 2013, 01:41
Candy14 napisał(a):
nie podoba mi sie klasyfikowanie jako ruc..acza kogos kto jest prawiczkiem,

Mysle ze nie prawictwo bylo tu inspiracja ale to jak sie wypowiadasz o kobietach

poprostu z niektórymi osobami niechce pisać, a są takie, że potrafią włazić i dogryzać jak tylko widzą sposobność

-- 25 lut 2013, 00:43 --

ok, widze że nie wygram z wami, 'mam wszystkie kobiety za złe', ide sie uspokoić.

Sortuj wg