Przyszła kolej na mnie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przyszła kolej na mnie

przez lusia09 24 lut 2013, 18:30
Witacie,
powiem szczerze, że forum czytam od pewnego czasu, jedna jakoś tak zawsze odkładałam rejestrację. Jednak teraz widzę, że taka wspólnota może dużo dać- wnioskuję to po waszych postach. Długo by opisywać moją historię, zapewne nie chcielibyście jej czytać, więc po krótce mogę stwierdzić, że moje życie od października nie jest usłane różami. Mam nerwice połączoną z zaburzeniami lękowymi i małą depresję- jest to moja własna diagnoza po przeczytaniu wielu informacji na temat tych chorób. Moje objawy są takie jak w większości - łomocze mi serce gdy się denerwuje lub nawet bez powodu, czasami mam aż wrażenie że zaraz zemdleję, mam napady "głupich myśli", ciąglę boję się przyszłości, wszystko mocno przeżywam, uważam że moje życie "jest bez sensu", a najgorsze jest chyba to że nie wyobrażam sobie życia bez rodziców, mam napady płaczliwości itp. długo by wypisywać.

Przyszła kolej na mnie

przez freda 24 lut 2013, 18:42
lusia09 witaj,rozumiem że się nie leczysz???ale wiesz że coś jest nie tak.powinnaś udać się do specjalisty.nerwica jest uleczalna i można z nią żyć,ale wraca jak bumerang....................
A już myślałam,że ją pokonałam...

Przyszła kolej na mnie

przez lusia09 26 lut 2013, 19:48
Nie leczę się farmakologicznie, ale chodziłam na wizyty do psychologa, niestety nie bardzo mi pomógł, więc w tym momencie szukam następnego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg