Częste wybudzanie się w nocy+lekarze Czy jest szansa?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Częste wybudzanie się w nocy+lekarze Czy jest szansa?

przez Lord Kapucyn 25 lut 2013, 11:12
-Moklobemid poprawia jakość snu u części chorych na depresję w ciągu pierwszych dni jego stosowania (choć nie jest lekiem uspokajającym)- według ulotki
-Citalopram reguluje rytm snu i czuwania- poprawia sen
-mianseryna/mirtazapina działa nasennie
-benzodiazepiny, zolpidem, zopiklon- można stosować w krótkotrwałym leczeniu bezsenności, na dłuższą metę uzależniają
- trazodon(Trittico) działa nasennie i przywraca fizjologiczny rytm snu
- kwetiapina(Ketrel) przez swój wpływ sedatywny działa nasennie
- inne neuroleptyki o działaniu sedatywnym- olanzapina, promazyna, perazyna, chlorprothixen itp.

jakoxapcio napisał(a):A czy trittioc w tych dawkach rzeczywiście dobrze działał?Czy otępiał?jak na ciebie działało 25 mg? Czy ketrlel otępiał w tych dawkach mocno? Bo nie ukrywam że tego się boje.No i czy wyszedłeś z bezsenności? Czy miałeś bardziej problem z zasypianiem czy częstym budzeniem?
Dzięki za odpowiedź

Nie powiem Ci bo nie brałem Trittico w dawce 25mg. Ja od razu zacząłem od 150mg- a potem zwiększyłem na 300mg. Spałem przez cztery tygodnie, a potem jakby w pysk strzelił- przestało działać.

Jak wezmę 100-200mg Ketrelu to około 20-30 minut po zażyciu tabletki robię się senny, a po 1h to już nie ma bata- na pewno śpię. Rano po przebudzeniu jestem zmulony i ospały tylko przez godzinę- czyli np. jak wstanę o 7, to jestem zmulony do 8- później już nie. Nie wybudzam się w środku nocy, jakość snu jest ok, śpię jak kłoda. Radzę Ci zacząć od mniejszych dawek Ketrelu- np. 25-50mg.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg